Sevastova Francijas atklātā tenisa čempionāta pamatturnīru uzsāks ar maču pret ungārieti Činku

Kvalifikāciju pārvarējusī Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova Francijas atklātā tenisa čempionāta sieviešu vienspēļu pamatturnīra pirmajā kārtā tiksies ar Melindu Činku no Ungārijas.

Činka pašlaik WTA rangā ieņem 61.vietu, kas ir labākā viņas karjerā, bet Sevastova atrodas 125.vietā, kas arī ir labākā viņas karjerā.

Abas tenisistes līdz šim savā starpā nav tikušās. Ungāriete Francijas atklātā tenisa čempionāta pamatturnīrā līdz šim startējusi trīs reizes un tikai 2006.gadā viņa spēja pārvarēt pirmo kārtu.

Cīņas laiks pašlaik vēl nav zināms. Pamatturnīra izspēle sāksies svētdien.

Otrajā kārtā šī pāra uzvarētāja spēkosies ar francūzietes Natalī Dešī un Sibilas Bameres no Austrijas pāra uzvarētāju.

Jau ziņots, ka Sevastova kvalifikācijas turnīra pirmās kārtas spēlē ar rezultātu 7-5, 1-6, 8-6 pieveica Semilu Sfaru no Tunisijas, otrajā kārtā ar rezultātu 6-3, 6-7 (7:9), 6-1 pārspēja Čehijas sportisti Sandru Zahlavovu, bet trešajā mačā ar 6-0, 5-7, 6-4 pieveica Krievijas sportisti Ņinu Bratčikovu.

Par iekļūšanu pamatturnīrā Sevastova jau nodrošinājusi sev 65 WTA reitinga punktus, bet ja latviete pārvarēs pirmo kārtu, tad saņems vēl 95 punktus.

Jau ziņots, ka Sevastova tikai trešo reizi piedalījās "Grand Slam" turnīru kvalifikācijā. Iepriekš viņa piedzīvoja zaudējumu gan pagājušā gada Vimbldonas čempionāta, gan šī gada Austrālijas atklātā tenisa čempionāta pirmajā kvalifikācijas mačā.

Francijas atklātajā tenisa čempionātā šogad plānojuši startēt trīs Latvijas tenisisti. Sevastova piedalās sieviešu vienspēļu sacensībās, Ernests Gulbis dalību vīriešu vienspēļu turnīrā sāks no pamatsacensībām, pirmajā kārtā tiekoties ar amerikāni Semu Kveriju, bet Līga Dekmeijere pārī ar Aleksandru Vozņaku no Kanādas startēs sieviešu dubultspēļu turnīrā.

Pievieno komentāru

Sports