Sevastova Bostades WTA turnīra otrajā kārtā pārliecinoši zaudē vācietei Bekai

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova Bostades WTA "International" tenisa turnīra otrajā kārtā ceturtdien ar 2-6, 0-6 cieta sagrāvi pret Vācijas tenisisti Anniku Beku.

Otrās kārtas sasniegšana Sevastovai ļāva nopelnīt 30 WTA ranga punktus.

Latvijas tenisiste jau pirmajā geimā zaudēja pie savas serves, bet nākamajā izmantoja savu trešo breikbumbu un panāca izlīdzinājumu. Nākamos geimus uzvarēja abas servētājas, bet turpinājumā Sevastova nerealizēja savas abas nākamās serves un pirmajā setā piedzīvoja zaudējumu ar 2-6.

Pagalam neveiksmīgs liepājniecei izvērtās arī otrais sets, kurā viņa neuzvarēja nevienu geimu un cieta zaudējumu ar 0-6. Sevastova zaudēja spēles pēdējos desmit geimos.

Sevastova, kura pirmdien publicētajā WTA rangā ieņem 49.vietu, kas viņai ir augstākā kopš pērn atgriezās tenisā, pirmās kārtas mačā pārliecinoši ar 6-2, 6-2 uzvarēja Aneti Kontaveitu, kura rangā atrodama 89.pozīcijā. Savukārt turnīrā ar ceturto numuru izliktā ranga 37.rakete Beka pirmajā kārtā ar 7-5, 7-5 uzvarēja Soranu Kirsteju no Rumānijas, kura atrodama ranga 88.pozīcijā.

Līdz šim abas tenisistes tikušās vienu reizi, kad 2012.gadā Vācijas pilsētā Versmoldā notikušajā ITF 50 000 sērijas turnīra finālā ar 6-3, 6-1 pārliecinošu uzvaru svinēja Beka.

Pēc tam Anastasija Sevastova duetā ar zviedrieti Kornēliju Listeri ceturtdien piedzīvoja zaudējumu Bostades WTA "International" dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā.

Īpašo ielūgumu jeb "wild card" saņēmušās Sevastova un Listere ar 3-6, 1-6 piekāpās rumānietei Andrejai Mitu un polietei Alicjai Rosolskai.

Pirmā seta trešajā geimā Latvijas un Zviedrijas duetam izdevās lauzt pretinieču servi, bet nākamajā realizēt savu servi, kas ļāva panāk rezultātu 3-1. Tomēr pēc tam no nākamajiem 12 geimiem Sevastova un Listere uzvarēja tikai vienā, ciešot sāpīgu neveiksmi ar rezultātu 3-6, 1-6. Otrajā setā Latvijas un Zviedrijas duets vienīgo punktu ieguva pie savas serves trešajā geimā.

Par dalību pirmajā kārtā Sevastova nopelnīja vienu WTA dubultspēļu ranga punktu.