Sevastova Birmingemas WTA "International" sērijas turnīru uzsāks ar maču pret Vikmeijeri

Liepājas tenisiste Anastasija Sevastova Birmingemas WTA "International" sērijas turnīra pamatsacensības uzsāks ar maču pret beļģieti Janīnu Vikmeijeri, noskaidrojās sestdien notikušajā izlozē.

WTA pasaules rangā šobrīd Vikmeijere atrodas 63.vietā, bet Sevastova ieņem 123.pozīciju.
Otrajā kārtā šī pāra uzvarētāja spēlēs ar igaunieti Kaiju Kanepi, kas turnīrā izlikta ar otro numuru.

Šīs būs pirmās WTA sērijas turnīra pamatsacensības, kurās Sevastova startēs bez piedalīšanās kvalifikācijā. Šādu iespēju viņa ieguva pēc uzvaras prestižākās ITF kategorijas turnīrā Johannesburgā.

Vikmeijere šogad aizvada sekmīgu sezonu un maijā Eštorilas WTA "International" sērijas turnīrā izcīnīja savas karjeras pirmo titulu. Savukārt Francijas atklātā tenisa čempionāta otrajā kārtā viņa tikai trijos setos piekāpās austrālietei Samantai Stosurai, kas vēlāk aizkļuva līdz pusfinālam.

Tomēr pēdējā laikā sekmīgi startējusi arī Sevastova, un nepilnu divu mēnešu laikā WTA rangā viņa ir pacēlusies par aptuveni 70 pozīcijām, turklāt arī pirmdien latviete sasniegs jaunu savas karjeras rekordu rangā. Jau ziņots, ka Sevastova Francijas atklātajā čempionātā pārvarēja kvalifikāciju, bet pirmajā pamatsacensību mačā trijos setos piekāpās Melindai Činkai no Ungārijas.

Pievieno komentāru

Sports