Sevastova ASV čempionāta otrajā kārtā tiekas ar Kuzņecovu

Latvijas vadošā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova sezonas pēdējā "Grand Slam" turnīra - ASV atklātā čempionāta - otrajā kārtā šovakar tiksies ar krievieti Svetlanu Kuzņecovu, kura izsēta ar sesto numuru.

Plānots, ka Sevastovas-Kuzņecovas mačs norisināsies otrajā svarīgākajā kortā un sāksies ne ātrāk par plkst.21.15 pēc Latvijas laika.

Jau ziņots, ka pirmās kārtas mačā Sevastova, kurai šī ir debija ASV atklātajā čempionātā, otrdien ar rezultātu 6-3, 7-5 pieveica Taizemes sportisti Tamarini Tanasugarnu, izcīnot karjerā pirmo uzvaru kāda "Grand Slam" turnīra pamatsacensībās.

Savukārt Kuzņecova pirmajā kārtā ar rezultātu 6-3, 6-2 pieveica vācieti Juliju Gergesu. Kuzņecova ASV atklātajā čempionātā uzvarēja 2004.gadā.

Par pirmās kārtas pārvarēšanu Sevastova jau ir nopelnījusi 100 punktus WTA vienspēļu reitingā.

Kā ziņots, Sevastova šogad ir spēlējusi vēl trīs "Grand Slam" turnīros. Austrālijas atklātajā čempionātā latviete nespēja pārvarēt kvalifikācijas pirmo kārtu, Vimbldonas turnīrā Sevastovai izdevās pārvarēt kvalifikācijas trīs kārtas un iekļūt pamatsacensībās, kur tika zaudēts pirmajā kārtā, savukārt Francijas atklātajā čempionātā Sevastova arī pārvarēja kvalifikāciju, bet pēc tam zaudēja jau pirmajā kārtā.

Pievieno komentāru

Sports