Sevastova arī dubultspēlēs nespēj izcīnīt uzvaru Austrālijā

Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova piektdien Austrālijas atklātā čempionāta dubultspēļu pirmajā kārtā nespēja izcīnīt uzvaru, kā rezultātā viņa šo turnīru aizvadījusi bez uzvarām.

Sevastovas un vācietes Tatjanas Marijas duets pirmajā kārtā ar 4-6, 4-6 piekāpās beļģietei Kirstenai Flipkensai un Teilorei Taunsendai no ASV, vēsta LETA.

Par dalību pirmajā kārtā Sevastovas pāris nopelnīja desmit WTA dubultspēļu ranga punktus.

Latvijas/Vācijas duets pirmajā setā svarīgāko punktu zaudēja jau pirmajā geimā, ar trim reizēm nespējot nosargāt savu servi, kas bija pietiekams pārsvars, lai pretinieces gūtu uzvaru. Otrajā setā Sevastovas pāris savu vienīgo servi zaudēja piektajā geimā, bet nedaudz vēlāk trīs reizes izdevās nosargāt servi, lai spēli nezaudētu jau devītajā geimā.

Ar to gan nebija pietiekami, jo pretinieces pie savas serves desmitajā geimā lika punktu mačam.

Sevastovas pārim spēle bija jāaizvada ceturtdien, taču tā tika pārcelta uz vēlāku laiku.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas tenisiste Aļona Ostapenko kopā ar kanādieti Gabrielu Dabrovski ceturtdien izcīnīja uzvaru Austrālijas atklātā čempionāta dubultspēļu turnīra pirmajā kārtā.

Latvijas un Kanādas duets, kas turnīrā izlikts ar sesto numuru, pirmajā kārtā ar rezultātu 7-5, 6-3 pārspēja grieķieti Mariju Sakari un austrālieti Ajlu Tomļanoviču.

Par otrās kārtas sasniegšanu Ostapenko nopelnījusi 90 WTA dubultspēļu ranga punktus

Jau ziņots, ka vienspēlēs Ostapenko ceturtdien apstājās otrajā kārtā, bet Sevastova otrdien nepārvarēja pirmo kārtu.


Pievieno komentāru

Sports