Sevastova ar kārtējo sagrāvi iekļūst Zagrebas ITF 75 000 sērijas turnīra vienspēļu turnīra finālā

Latvijas labākā tenisiste, liepājniece Anastasija Sevastova piektdien vēl vienu reizi pārliecinoši uzvarēja pretinieci un iekļuva Zagrebas ITF 75 000 sērijas turnīra vienspēļu sacensību finālā.

Pusfināla mačā ar trešo numuru izliktā Sevastova ar rezultātu 6-1, 6-0 sagrāva ar septīto numuru izlikto slovākieti Kristīnu Kučovu, kas WTA rangā patlaban atrodas 116.vietā.

Par iekļūšanu finālā Sevastova jau garantējusi sev 90 WTA vienspēļu ranga punktus un nākamnedēļ pirmo reizi karjerā iekļūs starp pasaules ranga simts labākajām tenisistēm. Šonedēļ rangā Sevastova ieņem 105.vietu, kas ir labākā pozīcija viņas karjerā.

Finālā Latvijas tenisistes pretiniece būs ar sesto numuru izliktā čehiete Sandra Zahlavova, kas WTA rangā patlaban atrodas 142.vietā.

Abas sportistes līdz šim savā starpā tikušās vienu reizi, kad Francijas atklātā tenisa čempionāta kvalifikācijas otrajā kārtā Sevastova bija pārāka ar 6-3, 6-7 (7:9), 6-1.

Jau ziņots, ka pirmajā kārtā Sevastova ar rezultātu 6-2, 6-2 pieveica Krievijas sportisti Jeļenu Čalovu, kura WTA reitingā ieņem 248.vietu, otrajā kārtā ar 6-0, 6-0 sagrāva Spānijas tenisisti Silviju Soleri-Espinosu, kas pasaules reitingā ieņem 185.pozīciju, bet pēc tam ar 7-5, 7-5 pieveica WTA rangā 166.vietā esošo Krievijas sportisti Kseniju Pervaku.

Pievieno komentāru

Sports