Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien spēkavīri sacentīsies Ventspils Ostas ielas promenādē

Rīt, 8.augustā, Ventspilī tradicionāli norisināsies viens no Latvijas Spēka Atlētu Federācijas un Sporta attīstības centra organizētā Spēkavīru čempionāta posmiem - piektais posms. Tas ir priekšpēdējais sacensību posms pirms fināla sacensībām, un sola ne mazums pārsteigumus arī G4S nēšu nešanas vingrinājumā, kas patreizējiem līderiem ir viens no sarežģītākajiem.

Iepriekšējais posms Preiļos izvērtās ļoti spraigs, tomēr līderpozīcijas kopvērtējumā joprojām izdevies saglabāt Artim Plivdam (Preiļi). Šobrīd atlētam ir 39 punkti, kas ļauj atrauties no pārējiem sekotājiem – gulbenieša Andra Leišavnieka (26 punkti), Daiņa Žēģera (25 punkti) un ventspilnieka Mareka Leiša (arī 25 punkti).   

Spēkavīru čempionāta piektais posms norisināsies rīt, Ventspils pilsētas svētku laikā Ostas ielas promenādē. Sacensību sākums plkst. 11:00.

G4S nēšu nešana – viens no sarežģītākajiem pārbaudījumiem
Patreizējiem sacensību laureātiem viens no sarežģītākajiem vingrinājumiem izrādījies G4S nēšu nešana. Piemēram, Artis Plivda, kurš šobrīd kopvērtējumā ieņem pirmo vietu, G4S nēšu nešanā iepriekšējos posmos ieguvis 7. (Gulbene), 9. (Preiļi) un 6. (Madona) vietu. Arī Mareks Leitis, kurš Gulbenes posmā ieguva godpilno 2.vietu, AS G4S Latvia atbalstītajā vingrinājumā uzrādīja 5.labāko rezultātu.

Mareks Leitis – viens no Ventspils posma favorītiem
Pērn Spēkavīru čempionāta godpilnās trešās vietas ieguvējs Mareks Leitis sacensību posmā savā dzimtajā pilsētā Ventspilī guva lielus panākumus. Ņemot vērā atlēta sniegumu iepriekšējā posmā Gulbenē (2.vieta, tikai par diviem punktiem atpaliekot no Arta Plivdas) un šī brīža pozīciju kopvērtējumā (dalīta trešā ceturtā vieta), prognozējams, ka arī rīt gaidāmajā posmā Mareks Leitis varētu uzrādīt ļoti labu sniegumu, iespējams, kļūstot par Ventspils posma līderi.

llze Jermacāne, AS G4S Latvia Mārketinga un sabiedrisko attiecību dienesta vadītāja: „Lai arī precīzi prognozēt rezultātus un sniegumu nav iespējams, Mareka Leiša panākumi pērn Ventspilī notikušajā posmā mudina prognozēt atlētam ļoti labu sniegumu arī šogad. Protams, katru reizi ir dažādi blakus faktori, kas var sekmēt vai apgrūtināt sniegumu. Taču atrašanās starp „savējiem” un liels līdzjutēju atbalsts arī var būt solis tuvāk panākumiem.”

Turpmākie šīs sezonas Spēkavīru čempionāta posmi norisināsies Rīgā (22.augusts) un sacensību fināls - Ogrē (30.augusts).

Jau no 20. jūlija, katru pirmdienu, visus līdz šim notikušos Latvijas Spēkavīru čempionāta posmus var redzēt LNT, kur tos pārraida atbilstošā secībā. Plašāku informāciju par čempionātu skatīt www.sacensibas.lv.     

Uzziņai:     
AS G4S Latvia ir vadošā drošības risinājumu kompānija Latvijā, nodarbinot vairāk nekā 1500 darbinieku. G4S uzņēmums Latvijā ir pasaulē lielākās drošības risinājumu kompānijas G4S plc grupas uzņēmums Latvijā. Šobrīd G4S plc darbojas vairāk nekā 110 valstīs, nodarbināto skaitam pārsniedzot 585 000 cilvēku.

AS G4S Latvia sniedz drošības pakalpojumus vairāk nekā 15 000 fiziskām un juridiskām personām Latvijā, t.sk., dažādu nozaru vadošajiem uzņēmumiem, kā arī klientiem valsts sektorā, izstrādājot individuālos drošības risinājumus un nodrošinot tehniskās un fiziskās apsardzes, kā arī montāžas un inkasācijas pakalpojumus. AS G4S Latvia ir viens no retajiem uzņēmumiem nozarē, kas saņēmis Industriālo drošības sertifikātu, Atzītās aizsardzības organizācijas Atbilstības sertifikātu un Bureau Veritas Quality International sertifikātu par kvalitātes sistēmas atbilstību ISO 9001:2008 standarta prasībām.

Pievieno komentāru

Sports