Sestdien notiks izturības un veiklības skrējiens – Karostas mezgls

Jau šo sestdien, 27. septembrī, Liepājā, atpūtas vietā "Beberliņi" norisināsies izturības un veiklības skrējiens "Karostas Mezgls 2014", kas šogad tiek organizēts godinot 95. gadskārtu kopš pie Liepājas tika sakauts Bermonta karaspēks.

Beberliņos pasākuma reģistrācijas teltī jau no plkst.10 sāksies “Karostas mezgla” komandu un individuālo dalībnieku pieteikšanās, reģistrācija un numuru izsniegšana. Ikvienam dalībniekam pie reģistrācijas būs jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments. Turpat organizatori aicina arī pulcēties citus aktīvā dzīvesveida atbalstītājus un skatītājus, jo starta / EXPO zonā rosīsies atraktīvi pasākuma vadītāji, kā arī  interesentiem būs iespēja apskatīt zemessardzes 44. kājnieku bataljona ieročus un neformālā gaisotnē aprunāties ar zemessargiem.

Pirmie uz starta līnijas pēc dalībnieku sapulces plkst.12 stāsies “Individuālā skrējiena” dalībnieki, savukārt “Komandu cīņas” sāksies plkst.14.

“Lai gan skrējiena distance ir tikai 6,5 km, kas nav daudz priekš pusmaratonista, tomēr būtu prātīgāk saglabāt mieru un nepārforsēt sacensību sākumu. Pirmie šķēršļi adrenalīna iespaidā var likties viegli, tomēr kopējais šķēršļu skaits un Beberliņu mainīgais apvidus liks trūkties pat jaudīgam kājiniekam,” stāsta sporta entuziasts un viens no “Karostas mezgla” organizatoriem Reinis Rozītis.

Papildus, lai ikvienam dalībniekam sacensību diena būtu pozitīvs piedzīvojums, organizatori rekomendē ierasties pasākuma vietā laicīgi, sacensībās startēt ar apaviem un apģērbu, ko nebūtu žēl sabojāt, kā arī nodrošināt sev maiņas drēbes.

Ar balvām no Liepājas pilsētas domes, Liepājas Olimpiskā centra SPA un citiem sadarbības partneriem tiks apbalvotas trīs labākās komandas un 1. – 3. vietas ieguvēji vīriešu un sieviešu grupās.

"Karostas Mezgls 2014" būs atraktīvas piedzīvojumu sacensības brīvā dabā ar apmēram 6,5 km garu trasi, kas vīsies cauri atpūtas vietai "Beberliņi" un tās pieguļošajai teritorijai, kura sniedz ieskatu par dažādiem laikiem Liepājā un tās aizstāvjiem. Trasi grūti pārvaramu un izaicinošu padarīs vairāk kā 30 gan dabiski, gan mākslīgi radīti šķēršļi un interesanti uzdevumi, kas daļēji saistīti ar militāro tēmu. Vairāk informācijas mājas lapā karostasmezgls.lv.

Izturības un veiklības skrējienu “Karostas Mezgls 2014” organizē biedrība Liepājas Vieglatlētikas klubs sadarbībā ar Liepājas pilsētas Domes Sporta pārvaldi.

Mārtiņš Jansons
Pasākuma “Karostas Mezgls 2014” sabiedrisko attiecību konsultants

Pievieno komentāru

Sports