Sestdien Madonas ceļos dosies 68 minirallija ekipāžas

Sestdien, 7.jūnijā, Madonā ar tā otro posmu, miniralliju “Madona 2014”, turpināsies 2014.gada Minirallija kausa izcīņas seriāls.

Uz starta Madonas centrā Saieta laukumā 12:00 stāsies 68 ekipāžas, starp kurām būs gandrīz visi pašreiz minirallija 2014.sezonas kopvērtējuma vadībā esošie braucēji. 1600 klasē pašreiz pirmajā vietā atrodas Māris Druva, kurš sacensībās šoreiz nepiedalīsies, bet cīņu Madonā turpinās otrās un trešās vietas ieguvēji Kristers Cimdiņš ar stūrmani Mārtiņu Mikolaju un Armands Cīrulnieks/Andris Šņukuts, informē Dace Janova, minirallija "Madona 2014" preses sekretāre.

2 WD klasē pēc pirmā minirallija posma iegūto līderpozīciju centīsies noturēt igauņi Karel Tolp/Priit Guljajev, kuri izvēlējušies startēt minirallijā “Madona”, nevis tajā pat dienā Igaunijā notiekošajā amatieru rallijā, kā arī Andris Vovers/Uldis Augulis un Raivo Ozoliņš/Ģirts Ozoliņš. Jāpiebilst, ka tieši šajā klasē būs vislielākā konkurence - 2 WD ieskaitē sacentīsies 32 ekipāžas.

4 WD klasē uz starta visi trīs patreizējie līderi Artis Upītis/Gints Dzenis, Edgars Avens/Aigars Bajārs, Valts Zvaigzne un Mārtiņš Ozoliņš, ātrākie 4 WD + ieskaitē pēc pirmā posma un pagājušā “Madonas” minirallija uzvarētāji Ronalds Baldiņš/Vilnis Stafeckis, tāpat arī otrajā vietā esošie Ivars Velme/Māris Dunda, Open klasē – Andra
Brohauza/Dzintara Smana ekipāža.

Minirallija “Madona” ātrumposmos redzēsim arī kādu laiku rallija trasē nemanītos Aleksandru Grīvu/Jāni Veilandu un Kārli Goldmani/Juri Eklonu (abas ekipāžas pieteikušās 2 WD ieskaitē ar BMW automašīnām).

Pirms sacensību dalībniekiem, kuriem būs jāsacenšas deviņos ātrumposmos (trīs ātrumposmi pa trīs reizēm), trasē dosies drošības mašīnas –“nulles”, kuras pilotēs Armands Lazdiņš un Mārtiņš Svilis.

Minirallija “Madonas” rezultātiem online varēs sekot līdzi www.4rati.lv.

Minirallijs “Madona” šogad norisinās pilsētas svētku ietvaros, līdz ar to gan svinīgajai atklāšanai, gan cīņām ātrumposmos, gan uzvarētāju apbalvošanas ceremonijai tiks pievērsta ne tikai madoniešu, bet arī daudzo pilsētas viesu uzmanība.

Vairāk informācijas par Madonas pilsēta svētkiem atrodams www.madona.lv . Visos svētku pasākumos ieeja skatītājiem – bez maksas!

Minirallija “Madona 2014” ātrumposmu karte un dalībnieku saraksts meklējami te: http://4rati.lv/madona-2014-vasara/


Pievieno komentāru

Sports