Sestdien Liepājā spēkosies stiprākie

Sestdien, 9. decembrī, pulksten 13.30 LOC Ledus hallē Liepājā HK “Liepāja Optibet” uzņems tuvāko sekotāju turnīra tabulā – HK “Mogo”, kura ar 38 punktiem 18 spēlēs ierindojas uzreiz aiz HK “Liepāja Optibet”, kurai ir 39 punkti 19 spēlēs, informē kluba preses sekretāre Simona Laiveniece.

Abas komandas ir tikušās laukumā jau četras reizes –divas reizes uzvara ir bijusi liepājniekiem (9:5, 4:3), vienu reizi HK “Mogo” ir uzvarējis pamatlaikā (3:2), bet pēdējā abu komandu tikšanās uzvarētāju noteica pēcspēles metienu sērijā, kur ar rezultātu 5:4 uzvarēja HK “Mogo”.

HK “Liepāja Optibet” galvenais treneris Igors Ļebedevs atzīst, ka pretinieku novērtē: “Mēs nopietni gatavojamies katrai spēlei, veicam analītisko darbu, jo gribas stabilitāti visās līnijās, ne tikai uzbrukumā. Gribam sakārtot spēli, lai tā būtu vienmērīga, lai nebūtu kritumu. Sekojam līdzi arī tam, ka veicas pretiniekiem, un šoreiz ir skaidrs, ka “Mogo” ar mums spēlēs pēc zaudējuma “Kurbadam”.”

Sestdien spēlē savainojuma dēļ komandai nevarēs palīdzēt Ilja Makarovs un Daniels Bogdzjuls, taču komanda ir gatava parādīt sniegumu, kādu no tās gaida līdzjutēji.

Pievieno komentāru

Sports