Septembra beigās fitnesa klubos būs atvērtā durvju diena

Latvijas Fitnesa un veselības veicināšanas nozares asociācija (LFVVNA) 26. septembrī rīko "Esi Aktīva, Latvija!" atvērto durvju dienu 35 Latvijas fitnesa klubos. Šajā dienā ikvienam būs iespēja bez maksas iepazīties un izmēģināt nodarbības un trenažieru zāli, kā arī saņemt konsultācijas par treniņu programmām, pastāsta biedrības pārstāve Dace Hartmane.

Projekta dalībnieks ir arī klubs "Planēta Fitness", kas atrodas Liepājā, Krūmu ielā. Pārējo projekta dalībnieku sarakstu var apskatīt šeit!

Pojekta "Esi Aktīva, Latvija!" mērķis ir palielināt iedzīvotāju zināšanas un interesi par fitnesu, kā arī veicināt cilvēkus vairāk pievērsties fiziskām aktivitātēm. Asociācija aicina draugus, radus, paziņas šajā dienā apmeklēt sev piemērotāko sporta klubu un iegūt vērtīgu informāciju par visu, kas saistīts ar fitnesu.

“Fitnesa klubā pavadītais laiks ir ieguldījums gan labas ķermeņa formas veidošanā un veselības nostiprināšanā, gan ir arī lieliska izklaide”, saka viens no projekta Esi aktīva Latvija! dalībniekiem, kluba “Veselības Fabrika” treneris Kaspars Ozoliņš.

Uz kopīgām fiziskām aktivitātēm aicina arī tādi sabiedrībā pazīstami cilvēki kā Raimonds Bergmanis, Iveta Feldmane, Lauris Dzelzītis, Aivars Garančs, Ivanda Eiduka u.c.

Informācija par projektu un fitnesa klubiem, kas iesaistījušies "Esi Aktīva, Latvija!", pieejama  LFVVNA mājaslapā.

Pievieno komentāru

Sports