Senioru spraigās cīņās uzvar Pāvilostas/Medzes futbolisti 7

Ar Pāvilostas un Medzes futbolistu izveidoto komandu Cīravā noslēdzās Liepājas novadu sporta senioru meistarsacīkstes minifutbolā vecuma grupā 35 gadi un vecāki spēlētāji.

Turnīrā četrus punktus izcīnīja Pāvilosta/Medze, kā arī Aizputes novada un Dunalkas spēlētāju izveidotā komanda. Par uzvarētājiem kļuva Pāvilostas/Medzes pārstāvji, kuriem bija labāka vārtu attiecība, stāsta Cīravas sporta metodiķis Egils Rūtenbergs.

Pēdējie trīs komandu konkurencē palika Grobiņas pagasta vīri, kuri ar 0:6 zaudēja Pāvilostai/Medzei un ar 1:4 piekāpās Aizputes novada/Dunalkas komandai. Abu spēcīgāko vienību cīņā tika fiksēts neizšķirts - 1:1.

Komandas turnīrā spēlēja divus puslaikus, katru pa 30 minūtēm. Grobiņas pagasts bija vidēji vecākā komanda turnīrā.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Seeburg

Tev laikam vecuma marazms. Tie ir nevis leģendas, bet salašņas, vienīgais kas kaut cik futbolā bija sasniedzis bija Visvaldis Danga un ar tikai tad kad sirmums jau matos sāka mesties. Un vilks viņu zina vai viņš vispār apzinās kur tāds Grobiņas pagasts atrodas. Starpcitu varbūt vari parakņāties vēl senākā vēsturē, līdz tiem laikiem kad pagastā atradās leģendārās skandināvu apmetnes? Jūs cienītais esat, maigi sakot, mazliet dīvains.

pirms 11 gadiem, 2009.08.19 12:45

Ziemeļpols

Nu slaveni futbolisti no Grobiņas pagasta ir atliku likām. Nosaukšu tikai dažus: Danga, Pētersons, Rūdolfs Sils un citi. Šīe nosauktie spēlējuši gan savulaik Liepājas Zvejniekā, gan Rīgas Daugavā.

pirms 11 gadiem, 2009.08.19 12:03

talants

Grobiņas pagastā leģendas? Nesmīdini! Neesmu pat par vienu talantu dzirdējis, kur nu vēl daudzskaitlī. Varbūt vari nosaukt kādu pazīstamu sportistu?

pirms 11 gadiem, 2009.08.19 11:10

Ziemeļpols

Talantam.
Ja lasīji rakstu uzmanīgi, tad vajadzēja tev saprast, ka šie bija senioru mači. Labāk būtu novērtējis, ka pagasta jaunie spēlētāji ir kopā ar vecajiem.Ar vīriem, kuri puspuda sāli apēduši spēlējot futbolu dažādos Latvijas novados. Jaunajiem vajadzētu būt lielam godam atrasties uz viena sola ar Grobiņas pagasta leģendām. Tikai šādi ir iespējams nodot tālāk tradīcijas un dalīties pieredzē. Žēl ka kas līdzīgs nenotiek arī citās komandās.

pirms 11 gadiem, 2009.08.19 09:29

talanti

Grobiņas pagasta jaunie talanti, Kašels un Toļiks sēž uz sola un malko bīrīti. Tad tā tas talants izpaužas. Es atkal nesapratu ko Ziemeļpols bija ar to domājis, bet tagad skaidrs. Atzīstu-šiem džekiem tiešām ir talants :))

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 16:40

ac

Bildes labas:)cīņa,sviedri un gandarījums par nospēlētām stundām:)

pirms 11 gadiem, 2009.08.18 16:07

eri

Visvaldis Danga ir durbenieks. Durbe nekad nav atradusies Grobiņas pagastā. Un "kaut ko" sasniedzis viņš bija jau 70.to gadu beigās kad sāka spēlēt "Daugavā", pēc tam Habarovskas ASK, Dņepra, Krivbas, Zvejnieks u.t.t.

pirms 6 gadiem, 2014.08.18 15:54

Sports