Šāvēji Ziemassvētkos dala nominācijas

Liepājas rajona Sporta skolas audzēkņi Aizputes šautuvē divas dienas pavadīja svētku noskaņās pie Ziemassvētku eglītes. Viņi ne tikai šāva, bet uzzināja arī, kuri, piemēram, ir “Šāvējs džentlmenis” un “Šāvēja lēdija”.

Snaiperu saime Liepājas rajona Sporta skolā ir kļuvusi kupla – teju 60 audzēkņu, tāpēc svinības notika divas dienas, stāsta treneris Jānis Oskars Šalms.

Pirmajā reizē pulcējās visjaunākie audzēkņi, kuri izpildīja sev piemērotus vingrinājumus. Dažiem tās bija pirmās sacensības mūžā, tāpēc neizpalika uztraukums un saviļņojums.

Vingrinājumā “MŠ-5” no atbalsta labākie izrādījās Roberts Reinis, Emīls Cinovskis (abiem pa 45 punktiem) un Rolands Liepiņš (44 punkti). Savukārt vingrinājumā “MŠ-5” no rokas veiksme bija Nika Gedrima (48), Jāņa Lasmaņa un Igo Zuša (abiem pa 47) sabiedrotā. Mazajiem snaiperiem zēni un meitenes startēja vienā vērtējumā. Meiteņu konkurencē labākās bija Paula Zveja (44) un Erīna Šīmane.

Pēc sacensībām bija loterija, mūzika, kliņģera baudīšana un gada nominācijas. Nominācijā “Straujākais progress sportā” labākā bija Ance Ķeķe, “Jaunais talants” – Anna Stieģele, “Čaklākais nodarbību apmeklētājs” – Mārcis Ģēģeris.

Uz otro Ziemassvētku eglīti pulcējās jaunieši un pieaugušie, kuri savu meistarību jau nodemonstrējuši ne tikai Latvijas, bet arī jau starptautiskā līmenī. Sacensības risinājās no stāvus stāvokļa pēc starptautiskās formulas izslēgšanas principa. “Cīkstiņš bija spraigs un interesants tāpēc vien, ka jauniete izgrieza pogas stiprā dzimuma pārstāvjiem,” stāsta J. Šalms.

Uzvarēja Madara Ļaudama (47), otrais bija Andžejs Gūtmanis, trešais palika Helmuts Bergmanis, aiz sevis atstājot Sindiju Čīmu, Rihardu Frīdenbergu (visiem pa 45) un šā gada Baltijas junioru čempionu Kārli Rozenbergu (42).

Nominācijā “Sportists džentlmenis” sumināja A. Gūtmani, “Šāvēja lēdija” bija Helēna Rozenberga. Par uzticību šautuvei atzinību saņēma Ivo Pētersons un Nauris Bergmanis.

Pievieno komentāru

Sports