Savaļnieks atnes "Liepājas" futbolistiem uzvaru pār "Daugavpili"

Nesenais Latvijas "SMScredit.lv Virslīgas" futbola čempionāta komandas "Liepāja" papildinājums Roberts Savaļnieks sestdien atnesa komandai uzvaru savā laukumā par "Daugavpili" ar rezultātu 2:1 (1:0).

Spēles trešajā minūtē bumbu savas komandas vārtos raidīja "Daugavpils" aizsargs Viktors Litvinskis, bet otrā puslaika pašā sākumā izlīdzinājumu viesiem panāca japāņu leģionārs Nakano Riotaro. Savukārt pussargs Savaļnieks ar precīzu raidījumu izcēlās 72.minūtē, bet atlikušajā laikā liepājnieki uzvaru nosargāja.

"Liepājai" pēdējos mačos nebija veicies, lai gan iepriekšējā kārtā tika iegūta tehniskā uzvara pār Rīgas "Skonto". Bez šī mača liepājnieki bija cietuši zaudējumus trīs mačos pēc kārtas. Tikmēr "Daugavpils" pēdējo sešu maču laikā tikusi tikai pie vienas uzvaras, ciešot trīs zaudējumus un divreiz spēlējot neizšķirti.

Šosezon abas komandas bija tikušās jau divas reizes - pirmajā tikšanās reizē abas vienības cīnījās neizšķirti 1:1, bet otrajā cīņā pārāka ar 4:0 bija "Liepāja".

Kā zināms, šī virslīgas kārta tika uzsākta piektdien, kad valsts čempioni "Ventspils" ar 3:0 apspēlēja "Metta"/Latvijas Universitāti".

Kārtas turpinājumā vēl trīs mači paredzēti svētdien. Tajos "Jelgava" uzņems Daugavpils "Daugavu", "Skonto" savā laukumā tiksies ar Jūrmalas "Spartaku", bet "Jūrmala" uzņems Rīgas "Daugavu".

Iepriekšējā kārtā "Skonto" futbolisti neizmaksāto algu dēļ boikotēja izbraukuma spēli Liepājā, par to saņemot tehnisko zaudējumu un 700 eiro lielu soda naudu. Atkārtots šāds gadījums komandai draudēs ar izslēgšanu no čempionāta, tomēr svētdienas mačā futbolisti gatavojas iziet laukumā.

Pēc tehniskā zaudējuma saņemšanas "Skonto" turnīra kopvērtējuma līderpozīcijā atrodas ar 46 punktiem 19 mačos, ar 44 punktiem 20 cīņās seko "Ventspils", bet 40 punkti ir Daugavpils "Daugavai". Ceturto vietu ar 37 punktiem ieņem "Liepāja", kurai ar 35 punktiem seko "Jelgava".

Sesto vietu ar 27 punktiem ieņem "Spartaks", tam ar 20 punktiem seko Rīgas "Daugava", bet vēl par četriem punktiem mazāk ir "Daugavpils" vienībai. Tikmēr 11 punktus iekrājusi "Metta"/LU, kurai ar sešiem punktiem seko "Jūrmala".

Pievieno komentāru

Sports