Šautriņu metējs Razma netiek tālāk par trešo kārtu pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensībās

Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma pirmdien netika tālāk par trešo vietu Profesionālās darta korporācijas (PDC) pasaules čempionāta kvalifikācijas sacensībās.

Sacensību ievadā Razma guva divas uzvaras ar identisku rezultātu 5-3, bet 1/32 finālā ar 1-5 kapitulēja Kevinam Garsijam, raksta LETA.

Šī turnīra uzvarētājs automātiski kvalificēsies pasaules čempionāta pamatsacensībām, bet otrās un trešās vietas ieguvēji turnīru sāks no priekšsacīkšu kārtas. Šautriņu mešanas pasaulē prestižākais pasaules čempionāts, kura balvu fonds būs 1,8 miljoni mārciņu (divi miljoni eiro), notiks no 14.decembra līdz 2018.gada 1.janvārim.

Iepriekš šosezon Razma sacentās PDC Ziemeļvalstu un Baltijas līgas reitinga sacensībās, kur kopā notika desmit turnīri, sportistiem sadalot divas ceļazīmes uz pasaules čempionātu. Septiņās no šīm sacensībām triumfēja Somijas pārstāvis Kims Viljanens, bet otru ceļazīmi ieguva viņa tautietis Marko Kantele. Divi noslēdzošie turnīri novembra sākumā risinājās Rīgā un no Latvijas šautriņu metējiem sezonas kopvērtējumā Razma guva devīto vietu, kamēr Nauris Gleglu ierindojās 23.pozīcijā.

Šī Razmam bija debijas sezona PDC sacensībās un pašlaik organizācijas rangā viņš atrodams 122.pozīcijā.

Razma iepriekšējos četrus gadus veiksmīgi startēja Lielbritānijas Darts organizācijas (BDO) un Pasaules Darts federācijas (WDF) reitinga turnīros, bet šī gada janvārī ar pirmo mēģinājumu izcīnīja PDC profesionāļa licenci divām sezonām.

Pievieno komentāru

Sports