Šautriņu metējs Razma nepārvar "Latvia Open" sacensību ceturtdaļfinālu 1

Latvijas vadošais šautriņu metējs Madars Razma pagājušās nedēļas beigās Pasaules reitinga sacensībās Rīgā - "Latvia Open" - nepārvarēja ceturtdaļfinālu un ierindojās dalītā piektajā vietā.

Pirmajā sacensību kārtā Razma bija brīvs, bet nākamajās četrās kārtās pārspēja sportistus no Nīderlandes, Latvijas, Dānijas un Austrijas, zaudējot vien četrās izspēlēs. Vēlāk Razma pārspēja vēl divus konkurentus no Dānijas un Austrijas, zaudējot tikai vienā izspēlē, bet ceturtdaļfinālā ar 3-5 piekāpās Markam Ūsterhuisam no Nīderlandes.

Līdz astotdaļfinālam turnīrā tika Gatis Lancers, ieņemot dalītu devīto vietu, bet līdz 1/16 finālam aizkļuva Andris Mednis, ierindojoties dalītā 17.pozīcijā.

Sieviešu turnīrā Sarmīte Lavrentjeva tika līdz ceturtdaļfinālam, ieņemot dalītu piekto vietu, bet junioru sacensībās pusfinālā apstājās Rihards Slišāns, ierindojoties dalītā trešajā pozīcijā.

Razma kopā ar Darju Labanausku no Lietuvas uzvarēja pāru sacensībās vīriem, bet līdz ceturtdaļfinālam tika Aigars Strēlis un Oskars Kovaļevskis. Sieviešu pāru sacensībās ceturtdaļfinālā iekļuva Kristīne Kuzmane un Avelīna Lāce.

Šis bija gada lielākais šautriņu mešanas festivāls Baltijas valstīs, kurā kopumā startēja vairāk nekā 230 dalībnieku no 18 valstīm.

Šīs sacensības ir iekļautas Pasaules Darta federācijas (WDF) un Britu Darta organizācijas (BDO) reitingu sacensību kalendāros. To kopējais balvu fonds šogad bija 5550 eiro, bet turnīra uzvarētāji automātiski kvalificēsies BDO rīkotajām "Winmau World Masters" nākamā gada sacensībām.

"Winmau World Masters" turnīrā oktobrī startēja Razma, kurš netika tālāk par 1/16 finālu.