Šautriņu metējam Razmam divas trešās vietas sacensībās Šveicē

Latvijas labākais šautriņu metējs Madars Razma pagājušās nedēļas beigās Šveicē notikušajās pasaules reitinga sacensībās "Swiss Open" izcīnīja divas trešās vietas, aģentūru LETA informēja Latvijas Darts organizācija.

Sestdien notikušās individuālās sacensības šautriņu mešanas kluba "Priekule" pārstāvis uzsāka ar panākumiem pār vairākiem Anglijas un Nīderlandes šautriņu metējiem, kas Razmam veiksmīgi ļāva kvalificēties ceturtdaļfinālam, kurā spraigā cīņā krita arī viens no Nīderlandes līderiem Veslijs Harms. Pusfinālā Latvijas šautriņu metējs ar rezultātu 1-2 atzina beļģa Stefana Deprē pārākumu.

Svētdienas pāru sacensībās, kurās Razma startēja kopā ar lietuvieti Darjušu Labanausku, neveiksmīga izloze nebija par šķērsli, lai jau turnīra pirmajās kārtās uzvarētu ne vienu vien potenciālo medaļnieku, tajā skaitā ar pirmo numuru izliktos angļus Alanu Norisu ar Martinu Etkinsu, bet ceturtdaļfinālā krita arī Šveices labākais pāris. Pusfinālā latvieša pārstāvētajam pārim pietrūka veiksmes un ar rezultātu 0-2 tika atzīts Anglijas pāra pārākums, kuri vēlāk finālā pārliecinoši arī triumfēja.

Lielākajā šautriņu mešanas turnīrā Šveicē piedalījās vairāk nekā 200 dalībnieku no 15 Eiropas valstīm.

Tikmēr Šauļos veiksmīgi Lietuvas un Baltijas reitinga sacensības aizvadījuši citi šautriņu mešanas kluba "Priekule" pārstāvji. Dāmu konkurencē trešo vietu izcīnīja Irēna Bauze, savukārt kungiem triumfēja Aigars Strēlis.

Baltijā līdz augusta vidum šobrīd ir iestājies sacensību pārtraukums, savukārt pēc divām nedēļām Razma un Nauris Gleglu dosies uz Vīni, kur aizvadīs pasaules reitinga turnīru "Austria Open".

Pievieno komentāru

Sports