Šautriņu mešanas turnīra "Liepājas Dārts premjerlīga" trešās kārtas rezultāti

Trešdien, 20. jūlijā, tika aizvadīts trešais no septiņiem paredzētājiem Liepājas darts premjerlīgas sacensību vakariem šautriņu mešanā.
      
Kā pirmie vakaru iesāka Reinis Lapa un Uldis Buļko. Spēlei ritot saspringti Lapa spēja panākt lūzumu spēlē pie rezultāta 3:5 un noslēgt sev par labu visu maču ar rezultātu  7:5. Līdz ar šo uzvaru sacensību debitantam Lapam ir izdevies ieņemt pirmo vietu šī brīža kopvērtējumā, informē šautriņu mešanas kluba "Liepāja" valdes loceklis Romans Barkus.
    
Otrajā vakara spēlā sacentās Romans Barkus ar Ēriku Gertneru. Tā noslēdzās ar pārliecinošu Barkus uzvaru, kurš pēc pirmā vāji nospēlētā un zaudētā lega nekavējoties savu spēli stabilizēja. Lai arī spēles beigās atkal parādijās nestabilitāte, tomēr gala rezultātā pārliecinoša Barkus uzvara ar 7:2.
         
Nākamie pie sacensību mērķa devās Jānis Kupšis un Andulis Pļaviņš. Spēli abi atklāja ar līdz šim sacensību vājako legu – četrdesmit devīto bultu, kuru Kupšis noslēdza sev par labu.  Spēles pēdējo legu Kupšis noslēdza ar deviņpadsmito bultu un noprecizēja gala rezultātu 7:4.
       
Kā pēdējie šajā vakarā spēkojās Ēriks Gertners un Uldis Buļko. Buļko acīmredzami vēl nebija spējis attapties no savas pirmās spēles pēdējiem četriem legiem un bija spiests zaudēt arī Gertneram pirmos četrus legus. Tie arī izšķīra šī spēles rezultātu. Spēles gala rezultāts 7:4 Gertneram par labu.
          
Turnīra 4. kārta ir paredzēta 27. Jūlijā bārā “Loms”. 19:00 vakara pirmā spēle būs starp Jāni Kupši un Ēriku Gertneru. 

Pievieno komentāru

Sports