Sandžars Tarvids: “Dunalka grib obligāti tikt pirmajā grupā” 3

Dunalkas futbola komandas spēlētājs Sandžars Tarvids stāsta, ka komanda pārspēlē ar Vaiņodi Liepājas rajona atklātajās minifutbola meistarsacīkstēs cer uzvarēt, lai vēl trešo riņķi nebūtu jāspēlē otrajā grupā.

“Cerēsim uz labāko, kā izdosies nolasīties, ja būs labākais sastāvs, tad varēs spēlēt,” ar prognozēm īpaši neaizraujas Dunalkas futbolists Sandžars Tarvids. Viņš teic, ka dunalcniekiem vairs nav apetītes vēl trešo riņķi spēlēt otrajā grupā, tāpēc tā darīs visu, lai pārspēlē uzvarētu.

S. Tarvids ir pārliecināts, ka viena no stiprajām pusēm Dunalkai būs cīņas spars. Viņš atgādina, ka komanda meistarsacīkstēs, piemēram, ir bijusi vadībā ar 2:1 pret “Cold Gel (Varavīksni)”, beigās tik pēdējā minūtē zaudējot ar 2:3.

Pārspēle notiks otrdien, 28. jūlijā, pulksten 19 Grobiņas stadionā.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Ziemeļpols

Anonīmajam gudriniekam! Vai nezini kā nospēlēja Dunalka ar Vaiņodi?

pirms 12 gadiem, 2009.07.30 13:48

Ziemellpols iebrauca auzaas:D:D:D"Lielajam trijniekam"-varaviiksne pat nav tuvu trijniekam:D:Dun kurzemes vaards arii nav nekaads lielais grands:D!

pirms 12 gadiem, 2009.07.29 17:36

Ziemeļpols

Obligāti vajadzētu tikt atpakaļ elites divīzijā. Dunalkai noteikti būtu pa spēkam pabojāt nervus "Lielajam trijniekam" jeb Tosmarei, KV un ColdGel komandām. Veiksmi Dunalkai!

pirms 12 gadiem, 2009.07.28 22:32

Sports