Sākusies pieteikšanās Liepājas čempionātam novusā

Pēc vasaras lielākā notikuma – Eiropas čempionāta novusā turpinās novusa aktivitātes Liepājā. Sākusies pieteikšanās Liepājas Pilsētas 2017.gada individuālajam čempionātam novusā, informē Liepājas Novusa kluba pārstāvis Ilmārs Strakšs.

Tāpat kā pagājušo gadu dalībnieki tiks izlozēti četrās apakšgrupās, kur būs jācīnās par iekļūšanu katras grupas labāko desmit spēlētāju vidū, lai turpinātu cīņas pusfinālā. No pusfināla 40 dalībniekiem 16 labākie tiks uz finālu, tā arī garantējot sev vietu Liepājas 2017.gada kausa izcīņā, kas norisināsies decembra mēnesī.

Savukārt tie, kuri netiks pusfinālā, cīnīsies Cerību kausā 2017. Sacensības plānotas no 13.septembra līdz 11.novembrim ceturtdienās LOC cokoltstāvā blakus minigolfam un Liepājas autobusu parkā (izņēmums - viena apakšgrupa izlozes kārtībā spēlēs trešdienās Liep.Autobusu Parkā.). Kluba biedriem sacensības bezmaksas, pārējiem – 2EUR pa sacensību vakaru. Jauniešiem līdz 18.g.v BEZMAKSAS.

Līdzi jābūt savai kijai un novusa ripai (ja kādi jautājumi par inventāru, šis tas ir arī pieejams LiepājasNK rīcībā -  Zvanīt Ilmāram Strakšam.)Piedalīties var gan kungi, gan dāmas.
Pietikumi tiek pieņemti līdz 10.septembrim Ilmāram Strakšam pa telefonu 25932560 vai e-pastu ilmars77@inbox.lv.

Grupu izloze 12.septembrī plkst.18.00 LOC cokolstāvā blakus minigolfam.


Pievieno komentāru

Sports