Sākusies Cīravas pagasta spartakiāde 3

Ar sacensībām volejbolā, basketbolā un zolītē sākusies Cīravas pagasta spartakiāde. Pirmie uzvaras lauri tikuši “Jaunībai”, “Puķītēm”, “Cīravai 1” un Aldim Jansonam.

Cīravas pagasta spartakiāde sākās ar sacensībām volejbolā un basketbolā sievietēm, informē Cīravas sporta metodiķis Egils Rūtenbergs. Volejbolā piedalījās trīs komandas, triumfēja komanda ar nosaukumu “Jaunība”. Tajā spēlēja Inga un Ieva Roģes, Kristīne un Gundega Vaitkuses, Madara Gulbe, Krista Vīgrieze un Rota Brūna. Otro vietu ieguva komanda “Bitītes”, bet trešā palika vienība “Cīravas lēdijas”.

Basketbolā piedalījās četras komandas, to sastāvi tika veidoti turnīra laikā pēc izsaukšanas principa. Vislabāk veicās “Puķītēm”. To sastāvā spēlēja R. Brūna, Baiba Fricsone, Liene Ziediņa, I. Roģe un G. Vaitkus. Otro vietu ieguva komanda “Pantēras”, bet trešās palika “Holiday” basketbolistes.

Volejbolā vīriešiem par Cīravas pagasta spartakiādes uzvarētājiem kļuva komandas “Cīrava 1” pārstāvji Artis Čanders, Jānis Čanders, Sandris Pētersons, Kārlis Amatnieks, Guntis Valtenbergs un Reinis Upenieks. Komandām turnīrā spēlējot katrai ar katru, otro vietu ieguva “Cīrava 2”, trešajā pozīcijā atstājot Cīravas arodvidusskolas audzēkņus. Tika fiksēti šādi rezultāti: “Cīrava 1” un “Cīrava 2” 2:0, “Cīrava 1” un “Cīravas AVS” 1:2, “Cīravas AVS” un “Cīrava 2” 0:2.

Zolītes mačos par šā gada Cīravas pagasta spartakiādes čempionu kļuva Aldis Jansons, otro vietu ieguva Kārlis Fricsons, bet trešais palika Agris Braša.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

no Aizputes

aizputniece-ko Tu tāda ērcīga? Es ar saviem gatera čaļiem, labrāt piedalītos tādā spartakiādē, kāda notika Cīravā.Mēs nodokļus maksājam Aizputei, tā dēļ gribam, lai arī Aizputē strādātu sporta metodiķis.

pirms 10 gadiem, 2011.01.31 23:07

aizputniece

Beidz taču kunkstēt, aktīvist! Kas tev Aizputē trūkst? Gribētu no sirds kaut kur piedalīties, atrastu,bet nē, vieglāk taču ir pakunkstēt. Cīrava nav tālu, brauc tur, kā nekā viens novads!

pirms 10 gadiem, 2011.01.31 17:02

no Aizputes

Egīl- mēs Aizputē arī gribam tādus mačus.Vai Tu, kā novada deputāts, nevari ierosināt, lai pieņem sporta darbā Aizputes pilsētā cilvēku , kurš būtu spējīgs noorganizēt Aizputes pilsētas spartakiādi.

pirms 10 gadiem, 2011.01.30 17:34

Sports