Sākusies biļešu tirdzniecība uz Ātruma festivālu - ralliju "Kurzeme 2016"

Sākusies biļešu tirdzniecība uz 6.-7. maijā Liepājā un tās apkārtnē notiekošo Ātruma festivālu - ralliju “Kurzeme 2016”, kas šogad atklās grants ralliju sezonu Baltijas valstīs un piedāvās skatītājiem arī citas aizraujošas motoru sporta disciplīnas, informē Ātruma festivāla - rallija “Kurzeme” preses pārstāvis Dzintars Hmieļevskis
.
Biļetes uz pasākumu var iegādāties Biļešu servisa kasēs un “Bilesuserviss.lv”. Biļetes cena iepriekšpārdošanā ir 12 eiro, savukārt festivāla nedēļā, no 2. maija, biļetes uz visiem ātrumposmiem maksās 15 eiro.

Biļete derīga visu Ātruma festivāla - rallija “Kurzeme 2016” pasākumu un sacensību apmeklēšanai. Bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja bez maksas, apmeklējot pasākumu vismaz viena pieaugušā pavadībā un uzrādot vecumu apliecinošu dokumentu.

Ieejas biļete uz atsevišķiem Ātruma festivāla pasākumiem būs nopērkama pasākuma dienā pie ieejas un maksās 10 eiro.

“Ātruma festivāla apmeklētājiem piedāvāsim ne tikai klasisko autoralliju, kur pēdējos gados cīņas ir bijušas ļoti spraigas, un vietu sadalījums uz goda pjedestāla noskaidrojies vien rallija pēdējos ātrumposmos. Īpašs jaunums šogad būs “Lada kauss”, kurā sportisti sacentīsies ar ļoti atraktīvajām aizmugures piedziņas automašīnām. Tāpat šogad izveidota īpaša ieskaites grupa tieši kravas automašīnām, ar kurām 1965.gadā Liepājā aizsākās Baltijas valstīs senākā autorallija vēsture,” stāsta Ātruma festivāla - rallija “Kurzeme 2016” direktors Uldis Hmieļevskis.

Kā ierasts, Ātruma festivāla programmu papildinās Latvijas čempionāta posms ūdens motosportā ātrumlaivām.

Rallija dalībniekiem šogad sagatavota vairāk nekā 120 kilometru gara trase, kas vīsies pa ātrajiem un gleznainajiem Kurzemes ceļiem, kur sportistiem nāksies pārvarēt interesantas ātru līkumu pasāžas, viltīgus tramplīnus un pierādīt savu meistarību sarežģītos, taču ļoti baudāmos ātrumposmos.

Pievieno komentāru

Sports