Sākta biļešu tirdzniecība uz Latvijas hokeja izlases pārbaudes spēlēm ar Dāniju

Šodien sākās biļešu pārdošana uz Latvijas hokeja valstsvienības divām pārbaudes spēlēm ar Dānijas izlasi, aģentūru LETA informēja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretāre Vita Ļebedeva.

Kā ziņots, Latvijas izlase pret Dāniju spēlēs 16. un 17.decembrī "Arēnā Rīga".

Biļešu cenas uz šīm pārbaudes spēlēm ir pieci un desmit lati, bet pensionāriem un invalīdiem tās būs iespēja iegādāties ar 50% atlaidi, pie ieejas "Arēnā Rīga" uzrādot apliecību.

Biļetes uz pārbaudes spēlēm ar Dāniju iespējams iegādāties visās "Biļešu servisa" tirdzniecības vietās.
Savukārt invalīdiem ratiņkrēslos ieeja uz šīm spēlēm būs bez maksas, bet pavadonim biļetes cena - pieci lati. Par šo iespēju LHF lūdz sazināties pa telefonu 29826337.

Tāpat LHF piedāvā iespēju hokeja klubiem un mācību iestādēm pasūtīt biļetes (stāvvietas) par diviem latiem. Biļetes ir domātas bērniem - uz desmit bērniem ieeja vienam pieaugušajam (pavadonim) par diviem latiem. Biļetes var pieteikt līdz 14.decembrim plkst.12 pa e-pastu: aleksandra@lhf.lv.

LETA jau vēstīja, ka uz pārbaudes spēlēm pret Dāniju tiks aicināti visi Latvijas izlases kandidāti, kuri spēlē Kontinentālās hokeja līgas (KHL) un Vācijas hokeja čempionāta (DEL) klubos. Lēmums aizvadīt mačus ar Dāniju saskaņots arī ar Rīgas "Dinamo" vadību un treneriem.

Paredzams, ka šos mačus varēs vērot arī Latvijas Televīzijas (LTV) 7.kanālā, jo pagājušajā nedēļā LHF prezidents Kirovs Lipmans un LTV direktors Edgars Kots uz diviem gadiem pagarināja sadarbības līgumu.

Jau ziņots, ka, gatavojoties olimpiskajām spēlēm, Latvijas komanda vēl vienu pārbaudes spēli aizvadīs 10.februārī Frankfurtē, kad tiksies ar Vācijas valstsvienību. Bet 11.februārī komanda izlidos uz Vankūveru.

Kā ziņots, olimpisko spēļu hokeja turnīra priekšsacīkstēs Latvijas izlase spēlēs B grupā kopā ar Krievijas, Čehijas un Slovākijas valstsvienībām. Pirmajā mačā 16.februārī Latvijas pretiniece būs Krievija.

Pievieno komentāru

Sports