Sākas pasaules čempionāta desmitais posms motokrosā - Latvijas "Grand Prix" izcīņa

Šodien un rīt Ķeguma motocentrā "Zelta Zirgs" norisināsies pasaules čempionāta desmitais posms - Latvijas "Grand Prix" izcīņa - prestižajās MX1 un MX2 klasēs.

Sacensībās Latvijā piedalīsies 112 sportisti no 21 valsts, un, lai arī lielākā daļa dalībnieku ir no Eiropas valstīm, starta sarakstā iespējams atrast arī dalībniekus no ASV, Dienvidāfrikas, Japānas un Jaunzēlandes.

MX1 klases čempionāta līderis ir 23 gadus vecais itālietis Antonio Kairolino, bet francūzis Marvins Maskvins kopvērtējumā ir vadībā MX2 klasē.

Latviju šajā MX1 klasē pārstāvēs abi komandas "Honda Latvia Elkšņi" dalībnieki Ivo Šteinbergs un Filips Kempelis, kuri pasaules motokrosa MX1 čempionātā šosezon startē regulāri, kā arī Dāvis Līvs, Lauris Freibergs un Mārtiņš Aleksandrovičs, kuri uz šo posmu ir saņēmuši "wild card" ielūgumus.

Sacensībās MX1 klasē piedalīsies arī igauņi Tanels un Aigars Leoki, kuri čempionāta kopvērtējumā attiecīgi ieņem septīto un devīto vietu, bet Lietuvu šajā posmā pārstāvēs Vitauts Bučs.

MX2 uz starta atkal izies Matīss Karro no "MVR-D Suzuki", kurš čempionātā atgriezīsies pēc vairākiem traumu dēļ izlaistiem posmiem. Tāpat startēs "Honda Latvia Elkšņi" sportists Augusts Justs un "Rodeo" komandas braucēji Toms Macuks un Dāvis Ivanovs, kuri Latvijas čempionātā izcīnīja "wild card" ielūgumus uz Latvijas "Grand Prix".

Brīvie treniņi šodien sāksies plkst.9.00. Plkst.12 uz starta dosies veterāni, bet četras stundas vēlāk tiks dots starts MX2 klases priekšbraucienam, kam sekos MX1 klases priekšbrauciens, bet noslēgs pirmais finālbrauciens FIM Veterānu Pasaules kausa izcīņas dalībniekiem.

Svētdien, 28.jūnijā, plkst.8.45 sāksies iesildīšanās treniņ. Plkst.10.30 sekos sacensību oficiālā atklāšanas ceremonija un finālbraucieni visām klasēm.

Bērniem līdz 14 gadu ieskaitot vecumam, kā arī pensionāriem un invalīdiem, uzrādot apstiprinošu dokumentu, ieeja pasākumā ir bez maksas.

Pievieno komentāru

Sports