Sadala medaļas pneimatikā

Divas dienas Tukuma pilsētas šautuvē risinājās 2009. gada Latvijas kausu izcīņas sacensības šaušanā ar pneimatiskajiem ieročiem.

Uz ugunslīnijas izgāja 40 šauteņu vingrinājumu un 58 pistoļu vingrinājumu pārstāvju no visas Latvijas, arī 14 Liepājas rajona Sporta skolas audzēkņi, stāsta šaušanas treneris Jānis Oskars Šalms.

Liepājas rajona Sporta skolas pārstāvji piedalījās šauteņu vingrinājumos. Vienu punktu zaudējot kausa ieguvējiem – dobelniekiem, Sporta skolas pārstāvji komandu vērtējumā ieguva 2. vietu, informē J. Šalms. Trešajā vietā palika Rīgas BJSC “Daugavas SN” komanda.

Veselības problēmu dēļ Sporta skolas komandā nestartēja Ance Birkmane. Tas arī, pēc J. Šalma domām, ir bijis iemesls, kāpēc uzvarētāja gods šoreiz ticis dobelniekiem.

Jaunietēm pirmās četras dalībnieces izpildīja Sporta meistara kandidāta normatīvus. Pirmajai un otrajai vietai – Anetei Rozmanei no komandas “Daugavas SN” un Evikai Apinei no Liepājas rajona Sporta skolas – punktu kopsumma vienāda (384). Trešajā vietā ar 381 punktu palika aizputniece Dace Petrovska. Visjaunākās kausa izcīņas dalībnieces – aizputnieces Sintija Strazda un Sindija Čīma – ieguva attiecīgi 346 un 295 punktus.

Sieviešu konkurencē Ilze Frīdenberga ar 376 punktiem ierindojās 2. vietā, izcīnot arī Sporta meistara kandidāta rezultātu. Pirmo vietu ar 384 punktiem un arī Sporta meistara kandidāta rezultātu ieguva Anna Derbina no komandas “Daugavas SN”.

Vīriešu konkurencē slavējami cīnījās Raivis Balodis (571 punkts), un ar Sporta meistara kandidāta rezultātu ieguva 2. vietu. No uzvarētāja dobelnieka Raivo Deklava R. Balodis atpalika par 10 punktiem.
Jauniešu konkurencē no Liepājas rajona Sporta skolas komandas piedalījās astoņi dalībnieki. Labi šāva Rihards Priedolts – viņš ar 368 punktiem ierindojās 3. vietā, priekšā sev palaižot dobelniekus. 5. vietā palika Ģirts Rozentālbergs (364 punkti), 8. vietā – Matīss Ļaudams (353 punkti), 9. vietā – Rihards Frīdenbergs (350 punkti), 11. vietā – Klāvs Bensons (345 punkti), 12. vietā – Ivo Ramšs (344 punkti), 13. vietā – Alvis Vilemsons (328 punkti), bet 15. vietā – Kārlis Rozenbergs (283 punkti).

Pievieno komentāru

Sports