Sācies balsojums par aizvadītās sezonas norisēm Latvijas autosportā

Televīzijas raidījums “Autosporta programma nr.1” jau trešo gadu piedāvā visiem autosporta interesentiem nobalsot par gada svarīgājām norisēm nupat mūsu valstī aizvadītajā autosporta sezonā. Balsojums, kas atrodams autosporta portālā “Go4speed.lv”, ilgs līdz divarpus nedēļas, līdz 15. decembra pusnaktij.

Līdzīgi kā katru gadu, kad autosportisti ziemas starpsezonā nozūd savās garāžās, lai skrūvētu sacīkšu rumakus, kad izcilākie autosporta fotogrāfi dodas uz tipogrāfijām drukāt nākamā gada kalendārus, “Autosporta programmas nr.1” komanda no skapjiem velk apputējušās kinolentes, lai visu tur svarīgāko piedāvātu līdzjutēju balsojumam. Pēc šī balsojuma rezultātiem tiks veidots šī gada beidzamais, tostarp arī nākamā gada pirmais raidījums, kas jau piecpadsmito gadu redzams otrdienās, sabiedriskās televīzijas kanālā “LTV7”, informē “Autosporta programmas nr.1” režisors Mareks Ivans.

Šogad nominācijas ir sešpadsmit, no kurām dažas ir jaunas. Piemēram, “Gada izbīlis”, kurā piefiksētas gana kutelīgas situācijas, kas nav novedušas pie avārijām. “Gada grāvis”, kurā arī televīzijas operatori iemūžinājuši vien sacīkšu mašīnu iestigšanu grāvjos. Tāpat jauna nominācija ir arī “Gada varonis”, kas savā ziņā nozīmē tikai vienu... Pagājušās sezonas gada labākais autosportists, kurš startējis zem mūsu, sarkanbaltā karoga krāsām.

Šis balsojums ir pats apjomīgākais un nopietnākais, ja tiek runāts par svarīgāko Latvijas autosporta norisēs. Nominēto skaits šogad ir vairāk nekā pusotrs simts. Tātad katram, kurš šosezon trases malā turējis īkšķus par kādu autosportistu, dota iespēja savu elku izvirzīt vadībā arī šajā balsojumā, autosporta portāla "Go4speed.lv" īpaši izveidotā sadaļā. Godīgas cīņas dēļ gan ikvienam interneta portāla apmeklētājam ļauts katrā no nominācijām vienā dienā nobalsot vienu reizi. Balsojums tik slēgts pusnaktī no 15. decembra uz 16. decembri.

Balsojums atrodams šeit: http://www.go4speed.lv/lv/gada-nominacija-2013/

Pievieno komentāru

Sports