Sacenšas autosprintā un priecē ar drifta šovu

Autosportisti Rudes trasē Otaņķos noskaidrojuši labākos sacensībās “Windcitycars Rudes kauss 09”. Sacensību noslēgumā publika tika izklaidēta arī ar drifta šovu.

Priekšpiedziņas klasē nepārspēts palika Māris Radomišķis. Otro vietu izcīnīja sacensību organizators Mārcis Ķenavs, bet trešais bija Jānis Lanka.

Aizmugures piedziņas klasē pirmā vieta tika Aigaram Tīdmanim, kurš godalgotajā trijniekā aiz sevis atstāja Gundaru Tīdmani un Raivi Geriku.

Pilnpiedziņas klasē triumfēja Vilnis Andersons. Otrais bija Matīss Puriņš. Savukārt sieviešu klasē uzvarēja Zane Plostniece.

Jauniešu klasē ātrākais bija G. Tīdmanis. Otro vietu izcīnīja Lauris Kupšis, bet ar trešo vietu bija jāsamierinās Kristianam Ģirnim.

Izpalika solītais Dobeles autoklubs “3B Motorsports” ar drifta paraugdemonstrējumiem. Taču publika bez drifta nepalika. Par šovu parūpējās daži no autosprinta dalībniekiem. Video no drifta šova skatīt šeit .

Sacensību rīkotājs M. Ķenavs stāsta, ka šogad sadarbībā ar klubu "Windcitycars" gribējis izprovēt sacensību organizēšanu. Turpinājums visticamāk būs nākamgad, kad kaut kas tamlīdzīgs tiks rīkots viena vai pat vairāku posmu garumā. Šo sacensību debijas reizē piedalījās aptuveni 25 dalībnieki.

Pievieno komentāru

Sports