Saasinās cīņa līdzjutēju balsojumā par gada populārāko sportistu

BMX riteņbraucējs, olimpiskais čempions Māris Štrombergs joprojām ir līderis līdzjutēju balsojumā par 2009. gada Latvijas populārāko sportistu, informē "Latvijas Gada balva sportā" organizatori. Tomēr cīņa par populārākā sportista titulu ir saasinājusies.

Balsojumā par gada populārāko sportistu vai sportisti līdz otrdienas, 8. decembra, pulksten 13 bija nobalsojuši vairāk nekā 12 tūkstoši līdzjutēju.

M. Štrombergs balsojumā ir līderis ar 2213 balsīm, tomēr viņa atrāviens no tuvākajiem sekotājiem ir sarucis. Otrais balsojumā ir  Rīgas "Dinamo" kapteinis Sandis Ozoliņš (2117 balsis) un vēl viens šī hokeja kluba spēlētājs, vārtsargs Edgars Masaļskis (2050 balsis).

Labāko sešiniekā iekļuvuši arī Aleksandrs Samoilovs (1148 balsis), Anete Jēkabsone-Žogota (1062 balsis) un Jānis Miņins (576 balsis).

"Latvijas Gada balvas sportā 2009" balsojums par 2009. gada populārāko sportistu/sportisti risināsies no 23. novembra līdz 21. decembrim portālā "Delfi.lv" un www.olimpiade.lv.

Balsojumā anketā iekļauti 35 Latvijā pazīstami sportisti un sportistes, no kuriem lasītājam jānobalso par vienu. Lai iegūtu objektīvākus rezultātus, katru dienu internetā no vienas IP adreses varēs nobalsot vienu reizi.

Līdzjutēju balsojuma rezultāti tiks paziņoti 22. decembrī. Par trīs populārākajiem sportistiem/sportistēm, kuri būs ieguvuši visvairāk balsis, balsošana turpināsies "Latvijas Gada balva sportā 2009" apbalvošanas ceremonijā 23. decembrī. 2009. gada Latvijas populārākais sportists/sportiste tiks noteikts līdzjutēju telefonbalsojumā apbalvošanas ceremonijas tiešraides laikā.

 “Latvijas Gada balva sportā 2009” pasniegšanas ceremoniju rīko Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), piesaistot Starptautiskās Olimpiskās komitejas programmas "Olimpiskā Solidaritāte" finansējumu, kā arī LOK ģenerālsponsora SIA "Latvijas Mobilais Telefons" un LOK sponsoru AS "Swedbank", AS "Latvijas Gāze", AS "Ventspils nafta" un AS "Latvijas Valsts meži" finansējumu.

Ceremoniju finansiāli atbalsta arī "Sportland" un "Latvenergo".

Pievieno komentāru

Sports