"Rubene" uzvar dramatiskā cīņā, "Kuršiem" sezona beigusies

Kā pirmā "Elvi" florbola līgas vīriešiem pusfinālā iekļuvusi Kocēnu "Rubene", kas arī ceturtajā ceturtdaļfināla sērijas spēlē svētdien, 1. martā, Liepājas Olimpiskajā centrā pārspēja Liepājas "Kuršus" – 11:10 (3:5; 5:2; 3:3).

Uzvaras vārtus "Rubenei" pamatlaika priekšpēdējā minūtē guva Uģis Karasevs, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

"Kurši" mačā bija vadībā ar 6:3, bet viesi pārņēma vadību ar 8:7. Spēles turpinājumā liepājnieki ieguva vadību ar 10:9, bet beigās tomēr tika piedzīvots zaudējums ar 10:11.

"Kuršiem" četrus vārtus guva Gints Siliņš, ar diviem vārtiem izcēlās Mārtiņš Vējš, pa vienai reizei katrs precīzi bija Ivo Popovs, Elans Zīverts, Edgars Freimanis un Miķelis Krūms.

Ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarā "Rubene" bija pārāka ar 4:0.