"RTU/Inspecta" pārliecinoši tiek pusfinālā, "Kuršiem" sezona beigusies

Par Latvijas Florbola čempionāta vīriešu Virslīgas otro pusfinālisti kļuvusi komanda "RTU/Inspecta", kas sestdien Liepājā ar 10:4 sakāva vietējo komandu "Kurši", ceturtdaļfināla sērijā triumfējot ar 3:0.

"RTU/Inspecta" pēc ceturtdaļfināla sērijas pirmajām divām spēlēm, ko aizvadīja savā laukumā, bija izvirzījusies vadībā ar 2:0. Trešajā mačā, kas notika Liepājā, "Kurši" vieglu cīņu nesolīja un vismaz pirmajā periodā savu vārdu turēja – 19. minūtē rezultāts bija neizšķirts (2:2), bet, dodoties pārtraukumā, rīdziniekiem tikai minimāls pārsvars – 3:2. Tomēr turpinājumā arvien vairāk izpaudās viesu pārsvars – otrā trešdaļas laikā "RTU/Inspecta" ieguva triju vārtu handikapu (6:3), bet visā spēlē uzvarēja vairāk nekā pārliecinoši – ar 10:4, vēstīts Latvijas Florbola savienības mājaslapā.

Par labāko spēlētāju izvarētāju rindās tika atzīts Jānis Jansons, kurš šovakar izcēlās ar pieciem gūtiem vārtiem. Rezultatīvāks par viņu bija Atis Blinds ar 6 (1+5) punktiem, 3 (1+2) punktus guva Henrijs Uzraugs. Labākā spēlētāja gods "Kuršu" sastāvā tika Gintam Siliņam, kura kontā 3 (1+2) punkti. Liepājniekiem sezona beigusies, bet, "RTU/Inspecta" gaida savus pretiniekus pusfinālā, kas tiks noskaidroti "Cēsu alus/Lekrings" un "Ķekavas" duelī.

Pievieno komentāru

Sports