RSU/"Merks" uzvar "vega 1/Liepāju" pirmajā LSBL spēlē par trešo vietu

Pirmajā Latvijas Sieviešu basketbola līgas (LSBL) sērijas par trešo vietu spēlē sestdien RSU/"Merks" ar rezultātu 60:49 (15:17, 13:12, 13:7, 19:13) savā laukumā pieveica "Vega 1"/"Liepāja" spēlētājas.

Vēl trešās ceturtdaļas vidū liepājnieces bija vadībā ar 36:31, tomēr turpmākos desmit punktus guva RSU/"Merks" spēlētājas. Otrās ceturtdaļas vidū mājinieces spēja veikt arī 9:0 izrāvienu un cīņas pēdējās minūtēs intriga vairs nebija.

Rezultatīvākā uzvarētājām ar 22 punktiem un 13 atlēkušajām bumbām bija Asnāte Fomina, Kate Krēsliņa guva 16 punktus un izcīnīja desmit bumbas zem groziem, bet 15 punktus pievienoja Kate Aizsila.

Savukārt liepājniecēm pa 14 punktiem guva Kristīna Cirša un poliete Katažina Suknarovska.

Sērija ilgs līdz vienas komandas divām uzvarām. Otrā spēle otrdien notiks Liepājā, bet trešā cīņa nepieciešamības gadījumā nākamajā piektdienā atkal risināsies Rīgā.

Šīs abas komandas sērijā par trešo vietu sacenšas jau trešo gadu pēc kārtas. 2012.gadā sērijā ar 3-0 pārākas bija rīdzinieces, bet pērn ar 2-0 uzvarēja liepājnieces.

Kā ziņots, finālsērijā, kas ilgs līdz vienas komandas trim uzvarām, "Cēsis" pašlaik ar 1-0 uzvar "TTT Rīga". Šo komandu nākamais mačs svētdien notiks Rīgā.