Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rosina Liepājas Olimpisko centru atbrīvot no nekustamā īpašuma nodokļa maksas

Šodien valsts sekretāru sanāksmē izsludināti grozījumi Ministru kabineta (MK) noteikumos, kas paredz Liepājas Olimpisko centru atbrīvot no nekustamā īpašuma nodokļa maksājumiem.

Saskaņā ar spēkā esošajiem MK noteikumiem ar nekustamā īpašuma nodokli netiek aplikti masu aktīvās atpūtas centri, sporta būves un ēkas un zeme to uzturēšanai, neatkarīgi no īpašuma piederības.

Pēc vispārpieņemtas prakses šāds valsts atbalsts var tikt sniegts tikai nacionālās sporta bāzes statusu ieguvušām sporta bāzēm, kur to devums valstij un sabiedrībai kopumā ir novērtēts pēc to izmantošanas iespējām atbilstoši starptautiski atzītiem standartiem, tādējādi veidojot pamatu tālākai attīstībai attiecīgajā sporta veidā.

Arī Liepājas dome, kuras budžetā tiek novirzīti attiecīgie nekustamā īpašuma nodokļa maksājumi, 19.martā ir piekritusi centra atbrīvošanai no nodokļa maksas.

Pievieno komentāru

Sports