Riteņbraucējs Skujiņš ieņem 11. vietu pasaules junioru čempionātā grupas braucienā, dunalcnieks Andžs Flaksis nefinišē

Pasaules junioru čempionāta riteņbraukšanā grupas braucienā svētdien 11.vietu izcīnīja Latvijas sportists Toms Skujiņš.

Skujiņš 135 kilometrus garo distanci veica trīs stundās, 25 minūtēs un 52 sekundēs, uzvarētājam Jasperam Stujvenam no Beļģijas zaudējot 24 sekundes.

Labāko 30 sportistu vidū iekļuva arī Latvijas sportists Armands Bēcis, kas ierindojās 23.vietā. Arī viņš uzvarētājam zaudēja 24 sekundes.

Savukārt vēl viens Latvijas riteņbraucējs grupas braucienā Andžs Flaksis svētdien nefinišēja. Kopumā finišēja 94 sportisti.

Kā ziņots, distancē ar atsevišķu startu ceturtdien Bēcis izcīnīja 18.vietu, bet Skujiņš ierindojās 37.vietā 63 finišējušo dalībnieku konkurencē.