Riteņbraucējs Flaksis pirms pēdējiem diviem "Tour de Beauce" velobrauciena posmiem astotais kopvērtējumā

Latvijas riteņbraucējs Andžs Flaksis no "Holowesko-Citadel" komandas piektdien aizvadīja divus veiksmīgus brauicienus Kanādā notiekošā "Tour de Beauce" velobraucienā (UCI kat.2.2), kopvērtējumā pakāpjoties uz astoto pozīciju.

Piektdien dalībnieki veica divas braucienus, vispirms aizvadot individuālo startu un laiku, bet pēc tam startējot 77 kilometru grupas braucienā, raksta LETA.

Flaksis 19,7 kilometrus garā individuālajā braucienā ieņēma astoto vietu, uzvaru guvušajam kanādietim Aleksandram Kovenam ("Silber"), kurš finišu sasniedza 25 minūtēs un 17 sekundēs, zaudējot 38 sekundes. Kopvērtējumā Flaksis pēc šī etapa no 16.pozīcijas pakāpās uz desmito.

Savukārt pēc tam grupas braucienā Flaksis ieņēma desmito vietu, bet šajā etapā uzvarēja Kristofers Lovless no Lielbritānijas ("Axeon Hagens Berman"), finišu sasniedzot stundā, 40 minūtēs un 44 sekundēs, kamēr Flaksis bija par 23 sekundēm lēnāks.

Kopvērtējumā pirms pēdējiem diviem posmiem līderis ir Kovens, kuram Flaksis zaudē divas minūtes un deviņas sekundes, ieņemot astoto pozīciju.

Kopumā sacensībās piedalās vēl 89 braucēji. Velobrauciens piecu posmu garumā noslēgsies svētdien.

Pērn Flaksis izstājās no šī velobrauciena, nespējot sasniegt finišu noslēdzošajā posmā.

Flaksis ASV kontinentālo komandu pārstāv jau trešo sezonu. Pērn riteņbraucējs piedalījās arī pasaules čempionāta grupas braucienā, tomēr Kataras svelmē nesasniedza finišu, bet citās sacensībās viņš 2016.gadā uz goda pjedestāla kāpa trīs reizes.

Pirms trīs gadiem šajā velobraucienā uzvarēja Toms Skujiņš, kurš tad pārstāvēja "Hincapie Racing Team" vienību, bet 2015.gadā viņš palika otrais, kad viens no viņa palīgiem ASV komandā bija tieši Flaksis, kurš velobraucienu noslēdza 40.pozīcijā.


Pievieno komentāru

Sports