Riteņbraucējs Flaksis izcīna 22. vietu Eiropas Nāciju kausa pirmajā posmā

Dunalkas riteņbraucējs Andžs Flaksis piektdien izcīnīja 22. vietu Eiropas junioru Nāciju kausa posma, kas norisinās Horvātijā, pirmajā posmā.

Par pirmā posma uzvarētāju kļuva Beļģijas sportists Tims Velenss, bet Flaksis viņam zaudēja 37 sekundes.

No pārējiem Latvijas sportistiem 34.vietu pirmajā posmā ieņēma Matīss Freimanis, 39.pozīciju izcīnīja Jānis Keišs, Armands Bēcis ierindojās 50.vietā, 54.pozīciju ieņēma Toms Skujiņš, bet 67.vietā palika Romāns Bļinovs.

Šis Latvijas riteņbraucējiem ir otrais Nāciju kausa posms, kurā viņi šogad piedalās. Kopvērtējumā 20 komandu konkurencē Latvija ar deviņiem punktiem patlaban ieņem 15. pozīciju.