Rīko informācijas dienu par uzņēmējdarbības iespējām Eiropas Savienībā 1

Ceturtdien, 14. maijā, Graudu ielā 17/19 (2. stāvā) notiks bezmaksas informācijas diena "Tu iegūsi, ja zināsi ... Uzņēmējdarbība", to rīko Eiropas Komisijas "Europe Direct" informācijas centrs Liepājā sadarbībā ar biedrību "Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras" (LTRK) Liepājas nodaļu, Latvijas Tehnoloģisko centru, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru un Ekonomijas ministrijas "SOLVIT" koordinācijas centru.

Informācijas dienas mērķis ir iepazīstināt Liepājas reģiona iedzīvotājus ar dažādu Eiropas Savienības informatīvo tīklu sniegtajām iespējām un šo projektu realizētājiem Latvijā, pastāsta Kristīne Zabe, EK "Europe Direct" informācijas centra Liepājā koordinatore un LTRK Liepājas nodaļas eksperte.

Informācijas dienas programma – pielikumā.

Lūgums iepriekš pieteikties, zvanot pa tālruni 63429019 vai rakstot uz e-pastu: kristine@chamber.lv. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Savu dalību ir apstiprinājušas sekojošas ar uzņēmējdarbību saistītas aģentūras:
Ekonomijas ministrija "SOLVIT” (SOLVIT tīkla mērķis ir novērst šķēršļus, ko pretēji Eiropas likumiem radījušas dalībvalstu iestādes, un kas apgrūtina Eiropas uzņēmējiem un iedzīvotājiem iespējas brīvi pārvietoties, pirkt un pārdot, sniegt un saņemt pakalpojumus, veikt uzņēmējdarbību Eiropas Savienības kā arī Norvēģijas, Islandes un Lihtenšteinas teritorijā. Iesniegt sūdzības par iestāžu pārkāpumiem pret Eiropas Kopienas normatīvajiem aktiem), LIAA Eiropas Biznesa atbalsta tīkls Latvijā (Enterprise Europe Network, (EEN)) (Eiropas Komisijas, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras un Latvijas Tehnoloģiskā centra kopprojekts, ar kura palīdzību uzņēmējiem ir iespēja saņemt kvalitatīvu, profesionālu un praktisku informāciju un atbalstu savas uzņēmējdarbības un inovācijas atbalstam, lai veicinātu Latvijas uzņēmēju konkurētspēju ES vienotajā tirgū. EEN darbojas kā vienas pieturas aģentūra, kur ikviens uzņēmējs var saņemt, atrast sev nepieciešamo informāciju vienuviet par 44 valstīm, ne tikai Eiropā, bet arī ārpus tās.)

Eiropas Biznesa atbalsta tīkla piedāvātie bloki uzņēmējiem:
·    Konsultācijas Latvijas uzņēmējiem saistībā ar savu uzņēmējdarbību ārpus Latvijas (ārējās tirdzniecības jautājumi, specifiskie jautājumi par ES vienoto tirgu un darbību tajā, informācija par ES programmām un iniciatīvām);
·    Konsultācijas un atbalstu Latvijas uzņēmējiem biznesa sadarbības veidošanā (informācija par potenciālajiem sadarbības partneriem ārvalstīs, potenciālo sadarbības partneru atlase, utt.)
·    Tehnoloģiju un zināšanu pārneses pakalpojumi un inovāciju atbalsts – Latvijā izstrādāto tehnoloģiju pārnese uz ārvalstīm un ārvalstu inovatīvo tehnoloģiju ieviešana Latvijā;
·    Latvijas MVU līdzdalības veicināšana EK programmā pētniecības atbalstam.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Sports