Rīgas "Dinamo" vismaz vienu KHL spēli aizvadīs Liepājā

Nākamajā sezonā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" vismaz vienu mājas spēli aizvadīs Liepājā.

Tiek ziņots, ka lēmums par vismaz viena "Dinamo" mača aizvadīšanu Liepājā trešdien tika pieņemts "Dinamo" valdes sēdē.

Plānots, ka spēle Liepājā notiks vienā no diviem datumiem, kad aizņemta ir "Arēna Rīga", - 2.oktobrī, kad "Dinamo" jāuzņem pret Čerepovecas "Severstaļ", vai 7.decembrī, kad plānots mačs ar Ņižņekamskas "Ņeftehimik".

Iespējams, ka Liepājā notiks abas šīs spēles.

"Liepājas metalurga" ledus halles direktors Kārlis Dreņģers ir gandarīts, ka ar panākumiem ir vainagojies divu mēnešu darbs, cenšoties iegūt tiesības rīkot KHL spēli.

"Ar katru dienu aizvien vairāk apzinājos, ka Liepājā sarīkot šāda līmeņa maču ir reāli, un sapratu arī to, ka līdz šim neesam sevi pienācīgi novērtējuši - Liepājas hokeja saimniecība ir labā līmenī," atsaucoties uz laikrakstu "Kurzemes Vārds", portālā citēts halles direktors.

KHL inspektori pirms tam bija norādījuši uz vairākiem trūkumiem, kuri jānovērš, lai Liepājā varētu norisināties Rīgas "Dinamo" spēles, un divi no tiem jau gandrīz vai pilnībā novērsti. Gan virs rezervistu, gan virs noraidīto spēlētāju soliņiem ir izveidots plastikāta jumtiņš, kā arī pasūtīti norobežojumi, lai varētu nodrošināt prasību, ka halles autostāvvietā KHL spēles laikā drīkst atrasties tikai TV, mediķu un hokeja klubu transports.

Kā ziņots, 2009./2010.gada sezonas KHL regulārais čempionāts sāksies 10.septembrī, bet Rīgas "Dinamo" savu pirmo spēli aizvadīs 12.septembrī, "Arēnā Rīga" uzņemot aizvadītās sezonas KHL regulārā čempionāta uzvarētājus Ufas "Salavat Julajev".

Pievieno komentāru

Sports