Rīgas "Dinamo" turpmāk varēs nosūtīt spēlētājus uz "Liepājas" komandu

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) klubs Rīgas "Dinamo" uzsācis sadarbību ar Latvijas virslīgas komandu "Liepāja", kuras gaitā rīdzinieki varēs nosūtīt savus hokejistus ar divvirziena līgumiem.

Kā vēsta Rīgas klubs, līgums paredz sadarbību dažādās jomās, tostarp arī spēlētāju ar divvirzienu līgumiem nosūtīšanu spēlēšanai Liepājā. Sadarbības līgums noslēgts līdz šīs sezonas beigām.

"Liepāja ir lielākais reģionālais Latvijas hokeja centrs pēc Rīgas, un Rīgas "Dinamo" ar hokeja komandām no šīs Kurzemes pilsētas ir sadarbojusies arī iepriekšējās sezonās. Šī sadarbība vienmēr ir bijusi veiksmīga un abpusēji izdevīga," izteicies AS "Dinamo Rīga" padomes priekšsēdētājs un KHL Direktoru padomes loceklis Juris Savickis. "Liepājā ir labas hokeja tradīcijas un arī lieliska hokeja skola, kuras audzēkņi jau šobrīd spēlē mūsu kluba komandu sastāvos. Tādēļ uzskatu, ka no šī sadarbības līguma ieguvējas būs abas puses, un tas neapšaubāmi dos ieguldījumu arī kopējā Latvijas hokeja attīstībā."

"Liepājas pilsēta ir gandarīta par šādu Rīgas "Dinamo" izvēli, izvēloties Liepājas hokeja klubu par farmklubu. Tā ir uzticēšanās jaunai komandai pilsētā ar stiprām hokeja tradīcijām," piebilda Liepājas domes priekšsēdētājs Uldis Sesks. "Tās neapšaubāmi ir jaunas iespējas, un es ceru, ka atsevišķu "Dinamo" spēlētāju iekļaušanās "Liepājas" sastāvā būs ne tikai svētki līdzjutējiem, bet arī labs paraugs un stimuls visiem bērnu un jaunatnes hokeja skolas audzēkņiem."

Kā zināms, iepriekšējos gados Liepājas hokeja flagmanis bija "Liepājas metalurgs", kas astoņas reizes izcīnīja Latvijas čempionu titulu, kā arī trīs sezonas no 2010. līdz 2013.gadam bija Rīgas "Dinamo" fārmklubs.

Pirms šīs sezonas tika izveidota jauna vienība "Liepāja", kuras sastāvu pārsvarā veido Liepājas hokeja audzēkņi, un tai ir visai ambiciozi mērķi.

Kā zināms, šo KHL sezonu rīdzinieki sākuši neveiksmīgi un tikai ceturtdien pirmoreiz šosezon izcīnīja divas uzvaras pēc kārtas.

Rietumu konferences kopvērtējumā Latvijas komanda ar 23 nopelnītiem punktiem 21 spēlē ir 11.vietā 14 klubu konkurencē, bet no pirmā astoņnieka Rīgas "Dinamo" atpaliek par pieciem punktiem.

Pievieno komentāru

Sports