Rīgā pirmo reizi norisināsies "Superkausa" seriāla posms motokrosā

Šajā vasarā Rīgā pirmo reizi norisināsies "Monster Energy" Superkausa seriāla motokrosā posms, otrdien preses konferencē informēja sacensību organizatori.

Posms norisināsies 8.jūnijā Zaķusalā.

"Mūsu galvenais mērķis ir, lai motokross kļūtu populārs, tāpēc esam nolēmuši to atvest uz pilsētu," atklāja sacensību rīkotājs Kaspars Cieģelis. "Šis posms būs vairāk nekā stadionu kross, nevis ierastās sacīkstes."

Sacensību organizatori informē, ka trase Zaķusalā uzcelta tieši šī posma vajadzībām, bet pēc sacensībām tā tiks nošķūrēta. Šajā trasē motosportisti apli veiks aptuveni vienā minūtē.

Tikmēr Latvijas motokrosists Matīss Karro, kurš šosezon ne tikai startē prestižākajā pasaules čempionāta MXGP klasē, bet arī Anglijas čempionātā, preses konferencē uzsvēra, ka Superkausa sacensības gaida laba nākotne. Zīmīgi, ka tieši sacensības Anglijā tiek uzskatītas par tām, kas ir vistuvāk pasaules elitei.

"Superkausa sacensību prestižs aug, un tas drīz varētu būt pasaules čempionāta līmenī, ņemot vērā arī pašreizējo skatītāju un atbalstītāju piesaistīšanu. Tāpat ir interesanti, ka šīm sacensībām ir citādāks formāts no ierastā, jo šeit vairāk norisinās sprinta sacīkstes. Tie ir trīs īsāki braucieni, kas skatītājiem patīk vairāk, jo trasē valda lielāks azarts. Rīgā iepriekš sacensībās neesmu braucis, tāpēc būs ļoti interesanti. Ceru, ka ieradīsies daudz skatītāju," uzsvēra Karro.

Jau iepriekš bija zināms, ka pirmais jaunās sezonas posms ceturtdien notiks Valmierā, bet otrās sacīkstes 17.maijā uzņems Tartu pilsēta Igaunijā. Pēc tam jūnijā, augustā un septembrī paredzēti vēl trīs posmi.

Pērn par Superkausa ieguvēju kļuva Dāvis Līvs.

Pievieno komentāru

Sports