Renārs Vinokurovs saglabā izredzes uz medaļām

Latvijas autokrosa čempionāta priekšpēdējā – piektajā – posmā Bauskā ceturto vietu “B600” bagiju klasē izcīnīja liepājnieks Renārs Vinokurovs. Ne tik labi veicās priekulniekam Valteram Zīvertam.

Pirmajā braucienā R. Vinokurovam nav izdevies starts, viņš finišējis priekšpēdējā – desmitajā vietā. “Startā nepārslēdzu pārnesumu laicīgi, visi aizbrauca garām,” stāsta R. Vinokurovs.

Otrajā braucienā viņš nekādi nav varējis apdzīt konkurentus, bet trešajā braucienā finišējis trešajā pozīcijā. Aiz liepājnieka palicis viens no favorītiem valmierietis Ģirts Mūrnieks, jo viņam saplīsušas brilles.

Finālā R. Vinokurovs uz starta stājies kā ceturtais, brauciena laikā bijis piektais, bet beigās finišējis ceturtajā vietā. Brauciena laikā mēģinājis tikt garām Arūnam Matulēnam no Bauskas, tas izdevies tikai tad, kad konkurents avarējis.

R. Vinokurovs priecājas, ka čempionāta kopvērtējumā viņam ar 74 punktiem izdevies noturēt trešo vietu, par pieciem punktiem atraujoties no ceturtās vietas īpašnieka Aigara Liškovska no Baložiem. Savu debijas gadu autokrosā liepājnieks cer noslēgt ar medaļu.

Septītais “Mūsas” trasē Bauskā “B600” bagiju klasē bija priekulnieks V. Zīverts. Viņš kopvērtējumā ar 23 punktiem ir astotajā vietā. Līderis šajā klasē ir Ģ. Mūrnieks (87), otrais – siguldietis Ģirts Zīle (82).

R. Vinokurovs piebilst, ka galvenajiem favorītiem ir stipri jaudīgāka tehnika, tāpēc pēdējā posmā 11. oktobrī Brenguļos galvenais būs nosargāt bronzas medaļu.

Pievieno komentāru

Sports