Renārs Vinokurovs debijas sezonā izcīna bronzas godalgu

Ar patīkamām ziņām no Latvijas autokrosa čempionāta pēdējā posma mājup atgriezies Liepājas sportists Renārs Vinokurovs. Viņam savā debijas sezonā izdevās izcīnīt godalgu.

Latvijas autokrosa čempionāta pēdējais posms 11. oktobrī notika Brenguļu trasē Valmieras pusē, un R. Vinokurovs “B600” bagiju klasē finišēja trešajā vietā aiz galvenajiem favorītiem – Siguldas sportista Ģirta Zīles un Valmieras pārstāvja Ģirta Mūrnieka.

R. Vinokurovs stāsta, ka posmā ceturtajā vietā finišējis priekulnieks Valters Zīverts. Savukārt viņa sīvākais konkurents cīņā par goda pjedestāla trešo pakāpienu Baložu autokrosists Aigars Liškovskis ierindojies piektajā pozīcijā.

Kopvērtējumā ar 104 punktiem par Latvijas čempionu “B600” klasē kļuva Ģ. Mūrnieks. Ar 102 punktiem par vicečempionu kļuva Ģ. Zīle, bet R. Vinokurovs ar 89 punktiem ieguva bronzas medaļu. A. Liškovski viņš kopvērtējumā apsteidza par astoņiem punktiem. V. Zīverts kopvērtējumā ar 36 punktiem ierindojās septītajā vietā 14 dalībnieku konkurencē.

“1600” klasē par Latvijas čempionu kļuva Lielvārdes sportists  Edgars Galvanovskis, “2000 Super” klasē triumfēja saldenieks Ainārs Kenigsbergs, bet “open” klasē nepārspēts palika Salacgrīvas autokrosists Raimonds Jerāns, informē Latvijas Automobiļu federācijas preses dienesta vadītājs Viesturs Saukāns.

Viņš piebilst, ka E. Galvanovskis par čempionu kļuva sezonas pēdējā apļa pēdējā līkumā, kad izstājās līdzšinējais kopvērtējuma līderis Andris Priedītis no Mārupes.