Razma ar uzvaru sācis pasaules čempionātu šautriņu mešanā 2

Latvijas šautriņu metējs Madars Razma sestdien ar uzvaru sāka Lielbritānijā ļoti prestižo pasaules čempionātu.

Razma sacensības uzsāka no priekšsacīkstēm, kurās ar 3-2 pieveica grieķi Džonu Maiklu.

Līdz ar to Razma iekļuvis pamatsacensībās, kurās piedalās vien 32 sportisti. Pirmajā kārtā latvietis pirmdien tiksies ar beļģi Gērtu de Fosu, kurš izlikts ar 11.numuru un iepriekšējos divos gados pasaules čempionātos cietis neveiksmes jau pamatsacensību 1/16 finālā.

Pasaules čempionātā startēs tikai 40 šautriņu metēji, starp kuriem Razma ir kvalificējies kā Britu Darta organizācijas (BDO) Baltijas un Skandināvijas reģiona uzvarētājs. Latvijas šautriņu metējs aizvadītajā sezonā triumfējis "Finnish Open" sacensībās, izcīnījis otro vietu "Latvia Open" sacensībās, palicis trešais "Estonia Open" un "Lithuania Open" turnīros, kā arī devītais "Swedish Open" sacensībās.

Bez šiem turnīriem Razma, kurš vēl pagājušajā sezonā spēlēja arī Latvijas handbola čempionātā, veiksmīgi startējis arī citos turnīros Eiropā, izcīnot piekto vietu "Polish Open" un "Luxembourg Open" sacensībās, kā arī triumfēja "Antwerp Open" pāru sacensībās, kas BDO rangā sezonas beigās ļāva ieņemt 36.vietu. Savukārt jau no šī gada jūnija Razma atrodas Pasaules Darta federācijas (WDF) ranga desmitniekā.

BDO pasaules čempionāta uzvarētājs saņems 100 000 mārciņu.

Šautriņu mešanā notiek katru gadu notiek divi pasaules čempionāti, kas risinās gandrīz vienlaicīgi. Otru organizē Profesionālā darta korporācija (PDC).

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Ronis

izraadaas peec Eiro ievieshanas, eiro palicis vertiigaakas kaa Britu maarcinja.
Savaaddi. Mainu visus savus iekraatos eiro tuukstoshus pret maarcinjaam,

pirms 7 gadiem, 2014.01.05 10:52

Sports