Rastorgujevs ar ātru slēpojumu izcīna devīto vietu Soču olimpisko spēļu iedzīšanas sacensībās

Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs pirmdien Soču olimpisko spēļu 12,5 kilometru iedzīšanas sacensībās izcīnīja devīto vietu, izceļoties ar ļoti ātru slēpojumu.

Rastorgujevs trasē devās ar 17.numuru, 47 sekundes aiz leģendārā Norvēģijas biatlonista Ūle Eināra Bjērndālena, kurš sestdien triumfēja sprintā. Pirmajā šaušanā guļus Latvijas biatlonistam neizdevās pieļaut nevienu kļūdu, kas viņam ļāva pakāpties uz 13.pozīciju. Otrajā šaušanā, kas arī bija guļus, Rastorgujevs atkal sašāva visus mērķus, pēc brīža paceļoties jau uz 12.vietu.

Nākamās divas šaušanas bija jāveic stāvus. Pirmajā no tām Latvijas labākais biatlonists sašāva četrus no pieciem mērķiem, tāpēc bija jāslēpo viens soda aplis. Pēc tā Rastorgujevs atkrita uz 15.pozīciju, bet ceturtajā šaušanā Latvijas sportists šāva nekļūdīgi, turklāt visus mērķus sašāva ļoti ātri, pakāpjoties uz 12.vietu.

Rastorgujevs noslēdzošā sacensību daļā slēpoja ļoti ātri, paceļoties līdz devītajai vietai.

Tikmēr par olimpisko čempionu pārliecinoši kļuva Martēns Furkads no Francijas, kurš iedzīšanā startēja kā sestais. Šis ir viņa pirmais olimpiskais zelts karjerā.

Sudrabu tikmēr ieguva čehs Ondrejs Moravecs, bet bronza tika francūzim Žanam Gijomam Beatrī.

Kā zināms, Rastorgujevs sestdien desmit kilometru sprintā izcīnīja 17.vietu.

Pievieno komentāru

Sports