"Rally Liepāja" provizoriski iekļauts FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada kalendārā

Šodien publiskots FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada sezonas kalendāra uzmetums, kurā provizoriski iekļauts arī Rally Liepāja, sacensību norisi nākamgad paredzot no 29. līdz 31. maijam.

Lai Rally Liepāja saņemtu pilnvērtīga posma statusu, un ralliju nākamgad būtu iespējams sarīkot, šobrīd nepieciešams saņemt Latvijas valdības apstiprinošu lēmumu par sacensību rīkošanas licences apmaksu, informē rallija preses pārstāvis Jānis Unbedahts.

“Šodien publiskots FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada kalendārs, kurā atrodams arī Latvijas un Rally Liepāja vārds. Tanī pat laikā vēlos uzsvērt, ka pie mūsu rīkotā rallija ir pievienota zvaigznīte jeb paskaidrojošais raksts, vēstot par nepieciešamību noslēgt līgumu par rallija sarīkošanu. Šobrīd izveidojusies situācija, kad Eiropas rallija čempionāta rīkotājs Eurosport Events vairs nevar atlikt 2020. gada kalendāra publiskošanu, jo vairākām iesaistītajam pusēm šī informācija ir vitāli nepieciešama, lai uzsāktu sagatavošanās darbus jaunajai sezonai. Vēlos izteikt lielu pateicību Eurosport Events par izrādīto uzticību iekļaujot mūs kalendārā, pat zinot, ka šobrīd nevaram garantēt nepieciešamo finansējumu, un apzinoties, ka kalendārā iespējams būs jāveic izmaiņas, Rally Liepāja vietā rakstot citas sacensības. Ļoti ceru, ka tā nebūs, bet tā kā mums vēl nav skaidras atbildes par nepieciešamā finansējuma piešķiršanu licences apmaksai, garantiju tam sniegt nevaru,” RA Events direktors Raimonds Strokšs.

FIA Eiropas rallija čempionāta 2020. gada sezonas provizoriskais kalendārs:
1.AZORES RALLY    PORTUGĀLE    26.-28. marts    (ERC Junior)
2.RALLY ISLAS CANARIAS    SPĀNIJA    7.-9. maijs    (ERC Junior)
3.RALLY LIEPĀJA    LATVIJA    29.-31. maijs    (ERC Junior)
4.77. RALLY POLAND    POLIJA    26.-28. jūnijs    (ERC Junior)
5.RALLY DI ROMA CAPITALE    ITĀLIJA    24.-26. jūlijs    (ERC Junior)
6.BARUM CZECH RALLY ZLIN    ČEHIJA    28.-30. augusts    (ERC Junior)
7.CYPRUS RALLY    KIPRA    9.-11. oktobris    (-)
8.RALLY HUNGARY    UNGĀRIJA    6.-8. novembris    (-)

Nepieciešams noslēgt līgumu par sacensību rīkošanu.

Pievieno komentāru

Sports