Rallisti trenējas leģendārajā Kalvenes ātrumposmā 2

Leģendārajā Kalvenes ātrumposmā negaidītu adrenalīna devu vietējiem iedzīvotājiem vakar, 12. jūlijā, sagādāja vairākas rallija ekipāžas. Tās visas dienas garumā Kalvenē trenējās sporta kluba "Ramo motorsports" vadībā.

Uz starta izgāja Rolanda Mēneša, Naura Berķa, Ulda Brieža, Vigo Kipāna un Jāņa Vīksnas ekipāža, portālam stāsta "Ramo motorsports" viens no vadītājiem Uldis Zaharāns. Viņš norāda, ka sportisti ātrumposmu veikuši uz laiku, pēc tam varēs izanalizēt rezultātus.

Kopumā treniņa laikā tika veikti aptuveni 100 kilometri sporta režīmā, tāpēc tas bija pārbaudījums arī tehnikai, vai tā spēs turēt nākamajās sacensībās. Nepaveicās J. Vīksnam, kurš "nobeidza" dzinēju.

U. Zaharāns vēl pastāsta, ka sporta kluba "Ramo motorsports" nesen dibināts Aizputē. Tas orientēts uz rallistiem un motokrosistiem, ar mērķi iekustināt treniņprocesu, lai kluba biedriem nodrošinātu kvalitatīvus treniņus un apmācību.

Kluba vadību kopā ar U. Zaharānu uzņēmušies arī U. Briedis un Gatis Balcers. Rallija treniņi tiek organizēti reizi mēnesī. Tie iepriekš bijuši Turlavā un Podnieka ātrumposmā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

nezinītis

Un kurš tad būtu tas leģendārais "Kalvenes ātrumposms"?

pirms 11 gadiem, 2009.07.14 09:14

Sports