Rallijsprints "Alūksne 2014" - pirmie pieteikumiun pavisam jauna trase

Galvenais jautājums, kas šobrīd, tuvojoties 2014.gada sezonai, māc gan sportistus, gan skatītājus ir –  vai ziema nākamgad būs? Un ja tā tomēr atnāks, vai paspēs uz Alūksnes rallijsprintu 18.janvārī?

Par laimi, laika prognozes Alūksnei izskatās gana iepriecinošas un sals tiek solīts jau janvāra pirmajās dienās. Tātad – jaunajai sezonai ir jāsākas ar ziemas ralliju, informē Dace Janova, rallijsprinta „Alūksne 2014” preses centra vadītāja.

Sportistus sagaida gandrīz 70 km 8ātrumposmos (4 ātrumposmi pa divām reizēm katrs). Pie tam 2014.gada trasi veidos 95% jauni un iepriekš Alūksnes rallija sacensībās neizmantoti ceļi.

Ņemot vērā svētku un brīvdienu laiku, pagaidām saņemto pieteikumu skaits nav liels, toties ir skaidrs, ka dalībnieku sastāvs būs interesants. Jau pirmās pieteikušās piecas ekipāžas vien pārstāvēs četras valstis - Latviju,  Ukrainu, Lielbritāniju un Krieviju.

Organizatori sola, ka  skatītājus rallijsprintā „Alūksne”sagaidīs ne vien pārsteigums. Viens no tiem jau ir zināms – 15gadīgais DžošsKornvels, kas startēs R2 klasē ar Ford Fiesta un mēģinās parūpēties par konkurenci pašmāju šīs klases braucējiem.

Alūksnē sportisti būs gaidīti jau 17.janvārī, savukārt  skatītāji pirmo sporta automašīnu  trasē redzēs 18.janvārī plkst. 9:53.

 Īsās ziemas dienas gaismas pietiks 6 ātrumposmiem un divi sacensības noslēdzošie ātrumposmi norisināsies diennakts tumšajā laikā.

Dalībnieku pieteikšanās Alūksnes rallijsprintam turpināswww.lrc.lv, sacensību dokumenti atrodami www.autorally.lv un www.4rati.lv.
Rallijsprinta  „Alūksne 2014” organizatori,  biedrība Autosporta klubs „Alūksne”novēl visiem veiksmīgu Jauno gadu un baltas kupenas pirmās atnākošā sezonas sacensības trases malās!

Rallijsprintu„Alūksne 2014” organizē Autosporta klubs „Alūksne”sadarbībā ar LAF Standarta automobiļu komisiju un Alūksnes novada domi.

Pievieno komentāru

Sports