Rallijs "Sarma 2014" sola elpu aizraujošas sacensības

Baltijas vecākā ziemas rallija un 2013. gada labākā Latvijas rallija organizatori šogad visiem sportistiem un rallija skatītājiem ir sarūpējuši jaunu pārsteigumu, kas sola, ka Latvijas un Igaunijas rallija čempionātu, kā arī Latvijas rallijsprinta čempionāta posms – Rallijs Sarma 2014, kas norisināsies 22. un 23. februārī, izcelsies ar Latvijas un Igaunijas, kā arī citu valstu sportistu cīņu ātrumposmos, kas gandrīz vai pilnībā atšķiras no pagājušajā gadā izmantotajiem.

Šobrīd laika prognozes ir daudzsološas un tās sola ziemas atgriešanos un Sarmas rallijam raksturīgus laikapstākļus, informē Ģirts Avotiņš, rallija "Sarma 2013" preses sekretārs.

Līdzīgi kā aizvadītajos gados rallija pirmā diena tiks aizvadīta Apes ceļos. Pirmajai sacensību dienai ir sagatavoti divi ātrumposmi, no kuriem viens ir pilnīgi jauns, bet otrs jau zināms ātrumposms ar jaunu starta sekciju. Abi šie ātrumposmi tiks veikti divas reizes – vienreiz diennakts gaišajā laikā, otrreiz tumsā. Tādējādi pirmajā rallija dienā sportistiem būs jāveic nepilni 40 km.

Otrā rallija diena norisināsies tradicionālajos Gulbenes apkaimes ceļos, kur sportistiem divreiz būs jāveic trīs ātrumposmi ar kopējo garumu 86 km. Arī rallija otrajai dienai ir sagatavots jauns ātrumposms, bet divi ātrumposmi ir aizgūti no rallija Sarma vēsturisko un klasisko ātrumposmu arhīva.

Rallija direktors un rallija Sarma tēvs Vilhelms Sniedzāns: "Šogad rallija ekipāžas un visus rallija mīlētājus mēs lutināsim ar interesantu Sarmas jauno ātrumposmu un klasisku ātrumposmu salikumu. Rallijs Sarma turpina attīstīties, tajā pašā laikā neaizmirstot iemīļotos un slavenos Gulbenes puses ātrumposmu. Kopumā ātrumposmi ir ļoti interesanti un noteikti patiks jebkuram, kurš piedalīsies šī gada rallijā vai ieradīsies atbalstīt tos, kuri piedalās."

Būtisks jaunums rallija dalībniekiem un skatītājiem ir tas, ka starp rallija un rallijsprinta ieskaites automašīnām trasē dosies drošības ekipāžas.

Paralēli rallija sacensībām notiks arī dažādas citas aktivitātes, piemēram, ziemas spēkavīru kauss, kas būs pirmās šāda veida sacensības Latvijā.

Ar rallija Sarma 2014 oficiālajiem dokumentiem ir iespējams iepazīties mājas lapā www.autorally.lv Jaunākajām aktualitātēm iespējams sekot līdzi rallija Sarma Twitter kontā @RallySarma un Facebook lapā www.fb.com/rallysarma

Rallija Sarma 2014 ātrumposmu kartes un aprakstus būs iespējams atrast žurnālā "Auto Euro", kā arī mājas lapā www.autorally.lv.

Pievieno komentāru

Sports