Rallijs "Kurzeme 2009" nosaukts par šī gada labāko ralliju

Par šī gada labāko ralliju atzīts Latvijas autorallija čempionāta piektais posms - rallijs "Kurzeme 2009", aģentūru LETA informēja rallija "Kurzeme 2009" direktors Uldis Hmieļevskis.

Rallija sezonas apbalvošanas ceremonijā Latvijas Automobiļu federācijas (LAF) novērotājs Andris Zvingevics pasniedza kausu par labāko 2009.gada ralliju "Kurzeme 2009" rīkotājam Uldim Hmieļevskim.

Tika piešķirtas arī divas otrās vietas, kuru kausus saņēma rallija "Sarma" Gulbenē ilggadējais rīkotājs Vilhelms Sniedzāns un rallija "BTA Rally Talsi" organizators Raimonds Strokšs.

Zvingevics atzīmēja, ka rallijs Liepājā bija lieli svētki. Tika uzsvērts, ka rallijs "Kurzeme 2009" bija arī liels eksperiments, jo bija jauna organizatoru komanda, jauns direktors, sacensību vadītājs un žūrijas priekšsēdētājs. Tāpat pirmo reizi Latvijā tika mēģināts vienās sacensībās apvienot vairāku čempionātu formātu prasības - rallija, rallijsprinta un rallijreida.

"Ir prieks un gandarījums, ka mūsu darbs šajā eksperimentālajā gadā ir izdevies un ir tik augstu novērtēts," teica rallija "Kurzeme" direktors Uldis Hmieļevskis. "Liels paldies jāsaka visiem cilvēkiem, kuri piedalījās rallija rīkošanā - biedrībai B&K Rallijs un tās vadītājam Aigaram Bitem, kurš uz saviem pleciem iznesa sacensību vadīšanas smagumu, Liepājas Rallija komandai, kuras braucēji un atbalstītāji ar lielu entuziasmu uzbūvēja pilsētas ātrumposmu un sniedza atbalstu visos rallija rīkošanas etapos, un visiem citiem, kuru ieguldījumu nevar novērtēt."

"Liels paldies arī rallija ģenerālsponsoram "EnergoRemonts Rīga", kā arī Liepājas pilsētas domei, "Lauma Fabrics", "Canon IBServiss", Liepājas SEZ pārvaldei, IF Apdrošināšanai, un arī visiem atbalstītājiem, bez kuriem rallijs "Kurzeme" nebūtu tāds, kāds tas bija," piebilda Hmieļevskis.

Pievieno komentāru

Sports