Rallijā "Latvija - Kuldīgas rudens" būs septiņi ātrumposmi

Latvijas autorallija čempionāta pēdējā posma - rallija "Latvija - Kurzemes rudens" - laikā sportistiem būs jāveic septiņi ātrumposmi, aģentūru LETA informēja rallija Preses centrs.

Rallijs "Latvija - Kuldīgas rudens" notiks divas dienas - 3. un 4.oktobrī. Sacensību pirmā diena tiks veltīta sportistu reģistrācijai, dokumentu izsniegšanai, kā arī trases iepazīšanai, savukārt oficiālais starts rallijam tiks dots svētdien, 4.oktobrī, jau plkst.9. Bet pirmais ātrumposms sāksies plkst.9.15.

Kopumā sportistiem svētdien būs jāaizvada septiņi ātrumposmi, kuru kopējais garums būs 93,60 kilometri. Ieskaitot pārbraucienus starp tiem, rallija dalībnieki svētdien veiks vairāk nekā 250 kilometrus garu distanci, pēc kā dosies uz apbalvošanu, kas paredzēta plkst.18.

Līdzjutējiem sacensību kompaktais formāts un trases ģeogrāfiskais izvietojums ļaus bez steigas noskatīties četrus no šiem septiņiem ātrumposmiem.

Lai arī jau iepriekšējā posmā - rallijā "Kurzeme 2009" - tika kronēti šā gada Latvijas čempioni N4 klasē Aivis Egle un Mārtiņš Jerums, tomēr otrās vietas likteni izšķirs tieši pēdējais posms - rallijs "Latvija - Kuldīgas rudens".

Par otro vietu šobrīd cīnās Jānis Vorobjovs un Guntars Zicāns un "Pirelli Star Driver" finālsacensību otrās vietas ieguvēji Māris Neikšāns/Raivis Jansons, kam attiecīgi ir 33 un 28 punkti.

Arī pārējās klasēs, kā arī komandu vērtējumā, uzvarētājus un pārējos godalgu ieguvējus noteiks tikai Latvijas autorallija čempionāta pēdējais posms.

Rallijā "Latvija - Kuldīgas rudens 2009" piedalīsies arī rallijsprinta braucēji, kam būs jāveic īsāka distance nekā Latvijas autorallija čempionāta dalībniekiem, savukārt skatītāji un līdzjutēji savas auto vadīšanas prasmes varēs pierādīt veiklības braucienos, kas notiks Kuldīgas centrā, Pilsētas laukumā, 3.oktobrī. Tās ir sacensības, kurās var piedalīties pilnīgi ikviens neatkarīgi no vecuma un dzimuma, jo vienīgie priekšnosacījumi ir derīga autovadītāja apliecība šoferim, kā arī auto ar derīgu tehnisko apskati un obligātās civiltiesiskās apdrošināšanas (OCTA) polise.

Īpašs piedāvājums rallija faniem ir "Rallija atbalstītāja komplekts" - ieeja uz visiem ātrumposmiem četrām personām, auto caurlaide stāvlaukumos, kas izvietoti trases tuvumā, kā arī rallija trases maršruts un apraksti tikai par 15 latiem.

Apmeklējot atsevišķu ātrumposmu, ieejas maksa vienam cilvēkam ir Ls 2,50, izņemot otro ātrumposmu, uz kuru ieeja maksās Ls 1,50. Maksa par automašīnas stāvlaukumu - trīs lati.

Pievieno komentāru

Sports