Rallija "Kurzeme 2014" pilsētas ātrumposmu varēs izbraukt ikviens autobraucējs 2

Nākamās nedēļas nogalē, no 28. līdz 30. augustam, Liepājā gaidāmajā Ātruma festivālā - rallijā "Kurzeme 2014" - pilsētas ātrumposmu varēs izbraukt ikviens autobraucējs, sola Ātruma festivāla organizators Uldis Hmieļevskis.

U. Hmieļevskis trešdien preses konferencē atklāja, ka sestdien, 30. augustā, pilsētas ātrumposmā jau no pulksten 9 notiks "KTSK kausa" izcīņa ar ielas automašīnām. Tas nozīmē, ka ikviens autobraucējs šajās sacensībās var piedalīties un izbraukt trasi, kādu  to brauc rallisti.

Līdz trešdienas pusdienlaikam "Kurzemei" jau bija pieteikušās 79 ekipāžas. Pieteikumu pieņemšana noslēgsies piektdien pusnaktī. Savu dalību rallijā pieteicis arī spēcīgais igaunis Sanders Pērns.

Kuplā skaitā būs arī liepājnieki. Pa "nullīti" brauks Viktors Ļebedevs, ieskaitē startēs Mārcis Ķenavs, Renārs Francis, Uldis Lepiksons, Ričards Vīksna, Mārtiņš Sesks.

Liepājas ūdens motosporta komandas "UPB Energy" vadītājs Ēriks Ķiepe-Kipge preses konferencē atgādināja, ka 30. augustā Tirdzniecības kanālā starp abiem tiltiem notiks Latvijas čempionāts ūdens motosportā ātrumlaivām. Liepāju sacensībās pārstāvēs desmit ekipāžas. Čempionāta laikā savu sportista karjeru beigs 77 gadus vecais liepājnieks Oļegs Kutepovs.

Jau sesto gadu pēc kārtas ralliju atbalsta "Skandi Motors" un šogad par rallija oficiālo auto ir atzīts pilnīgi jaunais "Nissan Qashqai" no "Skandi Motors", piebilda "Skandi Motors" filiāles "Liepāja" vadītājs Uģis Deķeris. Viņš norādīja, ka 30. augustā pulksten 15 pilsētas ātrumposmā būs "Nissan Qashqai" ātrumposms. 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

laivotājs

Kapēc nav ieviesta tautas klase Laivas sacensībām, tāpat kā automašīnām? :(

pirms 7 gadiem, 2014.08.20 15:25

greiders

cerams, ka pēc tam ceļus savedīs kārtībā (par ieņēmumiem nevis pašvaldību naudām).

pirms 7 gadiem, 2014.08.20 16:12

Sports